ADATA HD710MP 2TB Military AHD710MP-2TU31-CCF
(81%)
ADATA HD710MP 2TB Military AHD710MP-2TU31-CCF
Bežná cena: 84,55 €

Parametre a popis produktu

Externý pevný disk HD710M Pro je dokonalou voľbou pre externé ukladanie dát! Môže sa pochváliť vynikajúcou kapacitou pamäte, ochranou pred prachom a vlhkosťou, ktorá prevyšuje normy IP68 a vojenské schopnosti odolávajúce nárazom. Vďaka trojvrstvovému dizajnu proti nárazu môžu používatelia ľahko spoznať, že ich dáta sú v bezpečí v tých najnáročnejších rukách.

Vojenská technológia proti nárazu

HD710M Pro sa môže pochváliť tromi vrstvami technológie proti šoku, čo znamená, že ponúka vašu dátovú odolnosť vo vojenskej kvalite.

Extrémna ochrana

Konštrukcia HD710M Pro znamená, že ponúka ochranu proti prachu a vode, ktorá presahuje najvyššie normy IP68. Konkrétne HD710M Pro je vodotesný až do bodu, v ktorom môže vydržať 60 minút ponorený až v  2 metroch, čo mu dodáva ochranu voči vode, ktorá presahuje IPX8.

Obrovská kapacita pre obrovské pohodlie

S HD710M Pro sa nemusíte báť že ste vyčerpali úložný priestor! Úložné kapacity až do 2TB a vysokorýchlostné rozhranie USB3.1 umožňujú uložiť čokoľvek, kedykoľvek budete chcieť, a to na aj cestách!

Kryt proti vode ktorý chráni napájací konektor otvoríte ľavou zadnou

Nie je potrebné bojovať s nepohodlnými obalmi, stačí prekĺznuť kryt HD710M Pro a zapnúť ho na miesto. Ubezpečte sa, že vaše zariadenie má teraz najvyššiu úroveň ochrany.

Chráňte svoje údaje pomocou technológie snímača nárazov

Pretože HD710M Pro je vybavený snímačmi nárazov, pri rozsiahlych nárazoch alebo vibráciách počas prenosu údajov sa rozsvieti červená LED, ktorá upozorní užívateľa a aktivujú sa interné ochranné mechanizmy zariadenia na ochranu údajov používateľa.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o ADATA HD710MP 2TB Military AHD710MP-2TU31-CCF myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 84,55€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka ADATA HD710MP 2TB Military AHD710MP-2TU31-CCF

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy