AL-KO Comfort 46.0 SPI-B 119939
(80.4%)
AL-KO Comfort 46.0 SPI-B 119939
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 468,00 €

Parametre a popis produktu

Úsporný 1-rýchlostný pohon kolies
Elektrický štart pomocou kľúča zapaľovania s modernou Li-ion technológiou
Pohodlné centrálne nastavenie výšky rezu
Teleso z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie kosiace a chytacie vlastnosti
Ergonomicky tvarovaná riadidlá s príjemným pohodlným uchopením
Kolesá XXL pre ľahký priebeh
Škatuľka s ukazovateľom hladiny
Predná rukoväť pre ľahkú prepravu


Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. Všetky tieto kombinujú naše „Comfort“ benzínové kosačky na trávu, vďaka čomu sú ideálnym partnerom pre vašu starostlivosť o trávnik.

Benzínová kosačka Comfort 46.0 SPI-B

Benzínová kosačka Comfort 46.0 SPI-B od AL-KO je inovatívna a pohodlná. Táto kosačka bola vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku. Ponúka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu je pútavý v každej záhrade. Životnosť benzínovej kosačky na trávu sa zvyšuje pomocou vybraných komponentov a materiálov. Vďaka spoľahlivým a efektívnym funkciám a inovatívnej technológii vám benzínová kosačka Comfort 46.0 SPI-B uľahčí prácu v domácej záhrade.

Technické podrobnosti benzínovej kosačky na trávu Comfort 46.0 SPI-B

Agilný a pohodlný na používanie. Benzínová kosačka Comfort 46.0 SPI-B so šírkou záberu 46 cm zaručuje rýchly postup aj v stredne veľkých záhradách (do 1400 m²). Nastavenie výšky kosenia je pohodlne nastavené centrálne do 7 polôh. Výška kosenia sa dá nastaviť medzi 30 - 80 mm. Motor Briggs & Stratton s výkonom 2,2 kW s inovatívnou technológiou elektronického štartu umožňuje hrať detskú hru. Vďaka jednorýchlostnému pohonu kolies a kolesám XXL s hladkým chodom je pokrok v záhrade bez námahy. Funkcia 3INONE ponúka kosenie, chytanie a mulčovanie. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšuje komfort pri práci. Vďaka mimoriadne vysokému krytu z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow sa odrezky na trávu dostanú na zadnú stranu zberača trávy s objemom 60 l s ukazovateľom hladiny, čo znamená, že je naplnený hore, a preto sa musí menej často vyprázdňovať.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o AL-KO Comfort 46.0 SPI-B 119939 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 468,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka AL-KO Comfort 46.0 SPI-B 119939

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy