AL-KO Moweo 46.0 Li SP 119934
(82%)
AL-KO Moweo 46.0 Li SP 119934
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 495,00 €

Parametre a popis produktu

AKU kosačka AL-KO Moweo 46.0 SP Li

Kompaktný model s pojazdom a funkciou Max Airflow vás presvedčí robustným telesom z oceľového plechu. Kosačka AL-KO Moweo 46.0 SP Li bola vyvinutá v Nemecku a vyrobená v rakúskom Obdachu. Vďaka inovatívnym komponentom a Li-Ion akumulátoru s ukazovateľom nabitia, je táto kosačka spoľahlivý pomocník na vašej záhrade.

Technické detaily AL-KO Moweo 46.0 SP Li

Bezpečný štart vďaka štartovnému kľúču. Li-Ion batérie s napätím 40V účinne a efektívne fungujú na plochách do 500 m². Vďaka inovatívnemu batériovému článku je táto batéria mimoriadne výkonná, s dlhou životnosťou a bez pamäťového efektu. Integrované LED kontrolky meniace stav nabitia batérie. Dĺžka nabíjacieho cyklu je asi 1,5 hodiny. Výšku kosenia môžete nastaviť centrálne v 7 polohách od 30 mm do 75 mm. Oproti konkurenčným kosačkám je tento model vybavený technológiou Max Airflow.Zberný kôš o veľkosti 70 l a aerodynamické prúdenie vzduchu potrebné efektívne vyhadzuje a skvele zbiera pokosenú trávu, ktorá je vďaka tomu dopravovaná až do zadnej časti koša. Komfortný pohon zadnej nápravy,ergonomicky tvarovaná rukoväť a kolesá uložené v guličkových ložiskách zaisťujú pohodlnú prácu.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o AL-KO Moweo 46.0 Li SP 119934 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 495,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka AL-KO Moweo 46.0 Li SP 119934

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy