1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť
Bazén Florida 3,66 x 0,76 m + filtrácia ProStar 2 + podložka + zatienenie
(78.4%)
329,90 €

Parametre a popis produktu

Cenovo výhodná sada pre ľahké sprevádzkovanie a používanie bazéna Florida. V sade nájdete kvalitný nadzemný bazén Florida, pieskovú filtráciu Prostar 2 vrátane hadíc, podložku pod bazén a zatienenie kúpacej plochy.Sada obsahuje:Bazén Florida 3,66x0,76 mPiesková filtrácia Prostar 2Podložka pod bazén 3,66 mZatienenia pre bazén FloridaZapustenie bazéna Florida:Bazén Florida nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.Uskladnenie bazéna Florida:Bazén Florida nie je určený k celoročnej prevádzke a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je potrebné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. Je vhodné ho v priebehu zimy občas preskladať, aby vo fólii nevznikali prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.Detailné informácie o zazimovaní bazéna nájdete v návode, prípadne v našej Poradni.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bazén Florida 3,66 x 0,76 m + filtrácia ProStar 2 + podložka + zatienenie myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 329,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bazén Florida 3,66 x 0,76 m + filtrácia ProStar 2 + podložka + zatienenie

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Dátum: 04.06.2019

Pridať komentár


Alternatívy

Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

359,90 €
Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

359,90 €
Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

359,90 €