Besoa Lynn, nástenné zrkadlo, 35,5 cm Ø, preglejka, dubová dyha, plastový popruh, drevo
(83.4%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi, kde visí najkrajšie spomedzi zrkadiel? Štýlové nástenné zrkadlo Besoa Lynn Vám odpovie každý deň a zažijete prirodzenú jednoduchosť tohto krásneho kúsku zariadenia.Nástenné zrkadlo Lynn zapôsobí elegantným dreveným rámom z preglejky a dubovej dyhy, ktorý pôsobivo ohraničuje konštrukciu so svojou hĺbkou 3 cm. Priemer 35,5 cm sľubuje príjemnú veľkosť, ktorá je ideálna na použitie v obývacej izbe, spálni a kúpeľni, ako aj na chodbe a v kuchyni. Odolný plastový popruh v prírodnej farbe dopĺňa drevený rám a uľahčuje upevnenie zrkadla na stenu.Vďaka jednoduchému dizajnu a zladenému sfarbeniu dodá nástenné zrkadlo Besoa Lynn každej miestnosti príjemnú atmosféru a dokonale zapadne v okolitom prostredí.

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Besoa Lynn, nástenné zrkadlo, 35,5 cm Ø, preglejka, dubová dyha, plastový popruh, drevo myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 37,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Besoa Lynn, nástenné zrkadlo, 35,5 cm Ø, preglejka, dubová dyha, plastový popruh, drevo

Zoznam článkov

Ako nalepiť zrkadlo na stenu?

Ako nalepiť zrkadlo na stenu?

Dátum: 11.10.2017

Jedným z najčastejšie lepených predmetov na stenu patrí v súčasnosti zrkadlo. Ako úspešne zvládnuť lepenie zrkadla na stenu? V nasledujúcich riadkoch vás zorientujeme a poradíme, ako na to.

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Makro 27028C

Makro 27028C

2,15 €