Besoa Svenson jedálenský stolík
(82.4%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Jedálenský stolík Besoa Svenson dodá každej miestnosti štýlový šarm a je štýlové miesto kde sa stretávajú rodina a priatelia. Vďaka vyhotoveniu z bukového dreva vie jedálenský stolík Besoa Svenson presvedčiť vysokou stabilitou. Svojimi rozmermi 150 x 75 x 80 cm je stálym príslušenstvom v každej jedálni a vďaka svojmu štýlu a funkčnosti dokáže okolo seba pravidelne zhromažďovať priateľov a rodinu. Vďaka výške 75 cm sa stará okrem iného o vysoký komfort zo sedenia a všeobecné pohodlie pri stole. Jednoduchý dizajn dodáva jedálenskému stolíku Svenson neprekonateľný nadčasový šarm. Obzvlášť štýlovo pôsobí jedálenský stolík Besoa Svenson v kombinácii s jedálenskými stoličkami Besoa Nyssa.

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Besoa Svenson jedálenský stolík myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 354,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Besoa Svenson jedálenský stolík

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy