Bissell 20522 Spinwave Electric mop
(80%)
Bissell 20522 Spinwave Electric mop
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 208,99 €

Parametre a popis produktu

Ste unavení z vytieranie podláh? BISSELL® SpinWave™ to urobí za vás. Je šetrný pre čistenie tvrdých podláh ako sú dlaždice, linoleum, vinyl a morené drevené podlahy. Tento univerzálny elektrický mop je dodávaný s párom jemných návlekov na mop pre každodenné čistenie a s párom hrubých podložiek, ktoré sa postarajú o odolnejšie nečistoty. Funguje na princípe rotácie, takže zníži námahu pri upratovaní podláh a zaistí, že vaše ruky a kolená zostanú čisté.Dôkladné čistenie tvrdých a dekoratívnych podláh je potreba vykonávať šetrne. Elektrický mop BISSELL® SpinWave™ má rýchlo sa točiace vankúšiky mopu, ktoré odstraňujú nečistoty bez toho, aby ovplyvnil krásu a životnosť morených drevených, kachľových alebo kamenných podláh. Pomocou dotykových ovládacích prvkov si môžete uvoľniť na podlahu presné množstvo vody, koľko práve potrebujete.Tento čistič tvrdých podláh si ľahko poradí s nečistotami a zároveň je šetrný k podlahám. Je bezpečný pre použitie na morené tvrdé podlahy a obsahuje sadu mäkkých návlekov na mop pre jemné čistenie tvrdých a drevených podláh.

Vlastnosti

FarbaModrá

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bissell 20522 Spinwave Electric mop myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 208,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bissell 20522 Spinwave Electric mop


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy