Bissell 2582N multifunkčný vysávač CrossWave Cordless
(82.2%)
Bissell 2582N multifunkčný vysávač CrossWave Cordless
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 392,99 €

Parametre a popis produktu

Bissell CrossWave Cordless 2582N je cesta, ako zvládnuť upratovanie domácnosti celkovo lepšie: rýchlejšie, ľahšie a tiež komfortnejšie. Oslobodí vás od obmedzujúcich káblov a napriek tomu poskytne výkon, s ktorým zlikviduje všetko, čo nemá u vás doma čo robiť. Hodí sa tak pre rutinné upratovanie, ale aj v prípadoch, že sa vám napríklad podarí viac znečistiť priestor. Na nabitie dokáže pracovať až 25 minút a dokonalých výsledkov dosahuje najmä vďaka tomu, že v jednom kroku vysáva, umýva a tiež suší!Je vhodný na koberce, dlaždice aj drevené podlahy a vysoký výkon mu dodáva 36 V akumulátor. Jednoduchá je v jeho podaní navyše aj údržba. Rýchly a jednoduchý režim čistenia. Naplňte základňu vodou a stlačením tlačidla vyčistíte multifunkčný vysávač od zvyšku nečistôt.Nabite, vyčistite a uskladnite bezdrôtový Bissell CrossWave. Váš bezdrôtový CrossWave bude vždy pripravený k upratovaniu. Systém oddelených nádrží na čistú a špinavú vodu. Vždy tak umývate podlahu iba čistou vodou v kombinácii s čistiacim prostriedkom.

Vlastnosti

FarbaBuk

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bissell 2582N multifunkčný vysávač CrossWave Cordless myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 392,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bissell 2582N multifunkčný vysávač CrossWave Cordless

Zoznam článkov

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

Dátum: 07.03.2019

Upratovanie chce mať mnoho ľudí z krku čo najskôr, a preto vysávajú aj to, čo by mali pozametať, ťahajú vysávač z jednej miestnosti do druhej, čím napínajú prívodný kábel a filtre tiež nečistia tak často, ako by si zaslúžili. Čo s tým?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy