Blumfeldt Dahlia Creamy Beige, hojdacie ležadlo, 200 cm, slnečná clona, polyester, oceľ
(80.2%)
Blumfeldt Dahlia Creamy Beige, hojdacie ležadlo, 200 cm, slnečná clona, polyester, oceľ
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 299,90 €

Parametre a popis produktu

Len lietanie je krajšie: Objavte s hojdacím ležadlom Blumfeldt Dahlia Creamy Beige sen vznášania sa. Oáza beztiaže robí z pobytu v záhrade, na terase alebo balkóne relaxačný zážitok. S hojdacím ležadlom Blumfeldt Dahlia Creamy Beige sa budete vznášať smerom k relaxácii. Na oblúkovej konštrukcii z robustnej oceľovej rúrky visí 200 cm dlhé ležadlo takmer bez tiaže. Extra mäkké polstrovanie pozýva k sedeniu alebo ležaniu a očarí Vás svojím jemným pohybom hojdania a otáčania. Veľká slnečná clona s priemerom 115 cm poskytuje príjemný tieň a tak spríjemňuje pobyt. Milovníci slnka môžu striešku ľahko odstrániť, a potom si nerušene užívať slnečné lúče. Markíza aj polstrovanie sú vyrobené z vodu odpudzujúceho polyesteru a v prípade potreby ich možno jednoducho utrieť. Práškový povrch na oceľových dieloch sa stará o odolnosť voči poveternostným vplyvom a o príjemný vzhľad. Hojdacie ležadlo Blumfeldt Dahlia Creamy Beige zmení záhradu na beztiažovú oázu pokoja. Dostupné varianty: Dahlia Creamy Beige - béžová, Dahlia Noble Grey - antracit (produkt 10029978)

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Dahlia Creamy Beige, hojdacie ležadlo, 200 cm, slnečná clona, polyester, oceľ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 299,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Dahlia Creamy Beige, hojdacie ležadlo, 200 cm, slnečná clona, polyester, oceľ

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy