Blumfeldt Senator Lounge, záhradné ležadlo, 188 x 208 x 205 cm, strieška proti slnku, taupe
(82.4%)
Blumfeldt Senator Lounge, záhradné ležadlo, 188 x 208 x 205 cm, strieška proti slnku, taupe
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 571,90 €

Parametre a popis produktu

Tajná oáza relaxu v prírode: Pavilón s ležadlom Blumfeldt Senator Lounge kombinuje potrebu súkromia s veľmi mäkkým dvojitým ležadlom. Vychutnajte si svoju záhradu bez cudzích pohľadov. Na záhradnom ležadle Blumfeldt Senator Lounge si môžete urobiť kedykoľvek pohodlie a ukryť sa pred pohľadmi susedov alebo pred slnečnými lúčmi, vetrom či dažďom. Priestranný pavilón s ležadlom s rozmermi 188 x 208 x 205 cm (Š x V x H) kompletne pozostáva z 8 cm hrubého, super mäkkého matraca, na ktorom môžete relaxovať sami, vo dvojici alebo s priateľmi či rodinou. Všetky štyri strany môžu byť uzatvorené závesmi pred okolitými pohľadmi. Strecha je vodotesná a poskytuje trvalú ochranu proti slnečnému žiareniu, takže aj deti sa môžu na ležadle hrať alebo si na ňom cez obed pospať na čerstvom vzduchu. Záhradné ležadlo Blumfeldt Senator Lounge je stabilné a praktické. V súlade s tým je 4 x 4 cm oceľový rám pre odolnosť voči poveternostným vplyvom práškovo lakovaný a má veľké 8 x 8 cm nožičky. To zaručuje maximálne možné zaťaženie hmotnosťou 350 kg. Závesy a poťahy oboch navzájom spojených matracov sú odnímateľné a dajú sa jednoducho prať v práčke. Týmto spôsobom pavilón zostane dlho elegantný a krásny. Pre súkromné relaxačné momenty: Záhradné ležadlo Blumfeldt Senator Lounge.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Senator Lounge, záhradné ležadlo, 188 x 208 x 205 cm, strieška proti slnku, taupe myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 571,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Senator Lounge, záhradné ležadlo, 188 x 208 x 205 cm, strieška proti slnku, taupe


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy