Parametre a popis produktu

Flexibilné a efektívne

Vďaka kefami AllFloor Power a kompaktnému motora DigitalSpin, bude váš upratovanie efektívnejšie. Umožní vysávanie na všetkých typoch podláh. Jeho hmotnosť vás nebude zaťažovať. Má veľmi ľahkú konštrukciu, takže sa s ním veľmi dobre manipuluje. Navyše je veľmi flexibilný, vďaka rozmanitému príslušenstvo vysajete nečistoty od podlahy až k stropu a dokonca aj vo vašom automobile.

Dlhá výkonnosť

Vysávač má vymeniteľný akumulátor, ktorý umožňuje v prípade potreby predĺžiť dobu prevádzky. Doba prevádzky s 2,5Ah akumulátorom:

Až 30 min. v normálnom režime s neelektrickým príslušenstvom
Až 25 min. v normálnom režime s elektrickou podlahovou tryskou
Až 8 min. v turbo režime s elektrickou podlahovou tryskou

Jednoduchá údržba

Vysypanie nádoby je veľmi jednoduché a nemusíte sa prachu vôbec dotýkať. Kazetový filter s čistou vzduchovou membránou a hygienickým filtrom zaistí čistý výfuk vzduchu.

Systém Power for ALL

Akumulátor je súčasťou 18V systému Bosch Home & Garden (zelená rad výrobkov). Batériu môžete použiť aj do iných výrobkov Bosch.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bosch BCS 612W myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 399,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bosch BCS 612W

Zoznam článkov

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

Upratovanie chce mať mnoho ľudí z krku čo najskôr, a preto vysávajú aj to, čo by mali pozametať, ťahajú vysávač z jednej miestnosti do druhej, čím napínajú prívodný kábel a filtre tiež nečistia tak často, ako by si zaslúžili. Čo s tým?

Dátum: 07.03.2019

Pridať komentár


Alternatívy

ORAVA VY 217

ORAVA VY 217

61,19 €
Bosch BBH 21621

Bosch BBH 21621

109,00 €
Sencor SVC 8

Sencor SVC 8

92,99 €
BRAVO B4646

BRAVO B4646

37,90 €