Bosch CMG 656BS1
(80.2%)
Bosch CMG 656BS1

Parametre a popis produktu

andnbsp;+ Assist, 4D horúci vzduch (12 druhov ohrevu vr. EcoHorúci vzduch), EcoClean Direct na zadnej stene, bočných stenách a strope, 30°C - 300°C, 3x2,5“ farebné textové TFT-displeje (z toho 2 dotykové), max. teplota dverí 30 °C Kompaktná rúra kombinovaná s mikrovlnami: umožní vám dosiahnuť perfektné výsledky pečenia veľmi rýchlo. Mikrovlnná funkcia: pre rýchly ohrev alebo pre rýchle varenie v kombinácii s horúcim vzduchom. Funkcia Assist: automatické nastavenie optimálneho druhu ohrevu, teploty a dĺžky prípravy pre nespočetné množstvo pokrmov. TFT-displej, farebný, s dotykovým ovládaním: jednoduchá obsluha vďaka ovládaciemu prstencu a grafickému textovému displeju s obrázkami. EcoCleanandnbsp;Direct: nie je potrebné takmer žiadne čístenie vďaka špeciálnemu povrchu, ktorý automaticky absorbuje nečistoty z pečenia. LED-osvetlenie: perfektné osvetlenie vnútorného priestoru s minimálnou spotrebou energie.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bosch CMG 656BS1 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 112,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bosch CMG 656BS1

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy