Parametre a popis produktu

Priestranná NoFrost chladnička
Vstavaná kombinovaná chladnička Bosch KIF86PF30 s technológiou NoFrost vám ušetrí množstvo času. Vďaka tejto technológii sa vlhkosť vzduchu zachytáva vo výparníku a nie na zadnej stene alebo na potravinách. Chladiaca jednotka sa priebežne automaticky odmrazuje. Vyzrážaná voda sa odvádza von do špeciálnej zbernej nádoby a odtiaľ sa pomocou tepla kompresora vyparuje. Tým sa znižuje vlhkosť a nevytvorí sa takmer žiadna námraza. Ponúka celkový objem 223 l, preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín.

Chladiaci priestor
Chladiaca časť s vnútorným objemom 156 l disponuje 3 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú 2 nastaviteľné a 1 deliteľná. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená zásuvkami. Priehradka vitaFresh zóna (55 litrov) udržuje stálu teplotu 0°C, čím sa predlžuje čerstvosť a trvácnosť surovín. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená 3 poličkami z toho 1 na maslo/syr.

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé
Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna s 1 zásuvkou s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryby a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s 1 zásuvkou VitaFresh s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť.

Mraziaca zóna
Spodná časť vstavanej kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 67 l. Vybavená je tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 13 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 13 hodín. Množstvo miesta pre zmarené potraviny vám zabezpečí zásuvka BigBox. Pohodlne do nej uskladníte objemnejšie potraviny ako torta alebo pizza.

Dokonalá klíma pre potraviny
Chladnička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

LED osvetlenie
Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

No Frost
Potraviny budú v chladničke uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy v chladničke, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Bezpečnosť
K dispozícií a hlavne nápomocný bude optický a akustický varovný signál pri ponechaní otvorených dverí.

 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bosch KIF86PF30 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 209,73€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bosch KIF86PF30

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Bosch KGN49XL30

Bosch KGN49XL30

737,52 €
AEG ERN2001BOW

AEG ERN2001BOW

389,00 €
Bosch KIV86VF30

Bosch KIV86VF30

613,86 €
Bosch KGN56XI40

Bosch KGN56XI40

1 067,33 €
Bosch KIV86VF30

Bosch KIV86VF30

613,86 €
Bosch KGN36VL4A

Bosch KGN36VL4A

779,34 €
AEG RDB72721AW

AEG RDB72721AW

349,00 €