Parametre a popis produktu

Vaše ovocie a zelenina si zachovajú svoje vitamíny a zostanú dlhšie čerstvé
Stravovať sa zdravo nebolo nikdy tak jednoduché. Systém na zachovávanie čerstvosti VitaFresh vytvára ideálne skladovacie podmienky pre vaše čerstvé potraviny vďaka možnosti regulácie vlhkosti. Podmienky vlhkosti sa v zásuvke dajú upraviť tak, že vaše ovocie a zelenina zostanú dlhšie čerstvé.

 

Chladnička, ktorá sa pripraví na nové potraviny

Keď pri odchode na nákup aktivujete funkciu SuperChladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne.

Už žiadne odmrazovanie vašej chladničky
Manuálne odmrazovanie chladničky môže byť veľmi nepríjemné a časovo náročné. Vďaka novým chladničkám s funkciou NoFrost môžete túto úlohu jednoducho odstrániť z vášho zoznamu úloh. Na rozdiel od bežných chladničiek je vlhkosť vzduchu v chladničke NoFrost neustále zachytávaná v centrálnom výparníku, ktorý sa pravidelne a automaticky odmrazuje. Výsledná kondenzovaná voda sa jednoducho vyvedie von z chladničky, kde sa potom odparí. Týmto spôsobom funkcia NoFrost nielenže trvalo udržuje vašu chladničku bez ľadu, ale vás aj zbavuje potreby jej manuálneho odmrazovania.

 

Všetko na dohľad: LED osvetlenie chladničky

LED svetlá prinášajú do chladničiek úplne nový koncept osvetlenia, ktoré zaručuje rovnomerné osvetlenie interiéru bez oslnenia. LED svetlá spotrebovávajú menej elektrickej energie ako konvenčné osvetlenie chladničky a vydržia počas celej životnosti spotrebiča

Alarm

Výstražný zvukový alebo svetelný signál, v prípade otvorených dverí alebo pri výskyte inej chyby

Vario Style kombinácia chladnička/mraznička s priehradkou VitaFresh a vymeniteľným farebným krytom dverí
Nové chladničky s mrazničkou Bosch Vario Style vám teraz prinášajú možnosť kedykoľvek zmeniť dizajn vašej chladničky, a tak aj celej kuchyne. Stačí si iba vybrať z 13 odtieňov farieb – od živej čerešňovo červenej až po odvážne farby, ako je limetkovo zelená alebo čisto prírodné farby, ako je tyrkysová. Farebné kryty dverí chladničiek sa vyrábajú v Nemecku z vysoko kvalitnej pozinkovanej ocele. Jednoduchú inštaláciu a bezpečné prichytenie zaistí inteligentná kombinácia „neviditeľných“ háčikov a magnetov. Nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje alebo technické znalosti – jednoducho zacvaknete a vaša nová chladnička je na svete.

Trieda spotreby energie A++: o 25% nižšia spotreba energie ako spotrebiča v triede A+.
Chladničky s mrazničkami v energetickej triede A++ spotrebujú o 25 % menej energie ako spotrebiče triedy A+ s porovnateľnou veľkosťou a vybavením.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bosch KVN36IU3A myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 811,45€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bosch KVN36IU3A

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Bosch KUR15A60

Bosch KUR15A60

419,34 €
AEG SCT71800S1

AEG SCT71800S1

709,00 €
Bosch KGN49XW30

Bosch KGN49XW30

811,45 €
Bosch KGE36AL42

Bosch KGE36AL42

599,00 €
Bosch KIF42AF30

Bosch KIF42AF30

704,99 €
LG GSB760PZXZ

LG GSB760PZXZ

848,90 €