Bosch WAX32EH0BY
(80%)
Bosch WAX32EH0BY

Parametre a popis produktu

i-DOS Technológia automatického dávkovania

Optimalizujte spotrebu pracieho prostriedku a vody.

So systémom automatického dávkovania i-DOS bude vaša starostlivosti o bielizeň špičková. Stačí, ak zásobníky na prací prostriedok a aviváž naplníte raz a senzory i-DOS odmerajú presné množstvo pracieho prostriedku a vody pri každom praní. Týmto spôsobom nielen šetrí prací prostriedok, ale zamedzuje tiež zbytočnému pláchaniu.

AntiStain Plus

Technológia, ktorá si poradí so 16 typmi škvŕn.

Škrvny na novom oblečení? Len žiadnu paniku. Zbavte svoje oblečenie škvŕn jednoducho a automaticky pomocou systému AntiStain Plus, ktorý si hravo poradí so 16 najodolnejšími škvrnami od čokolády cez trávu až po červené víno. Vaša práčka automaticky nastaví teplotu, pohyb bubna a čas namáčania tak, aby sa škvrny odstránili ľahko, automaticky a bez predošetrenia.

Technológia 4D Wash System s funkciou Intensive Plus

Bezchybné výsledky, dokonca aj pri plnom zaťažení.

So systémom 4D Wash nadobudne vaše pranie nový rozmer. Náš vysoko účinný systém 4D Wash kombinuje priamy rozstrek vody s extra pohybmi bubna s cieľom čo najúčinnejšie využiť vodu a prací prostriedok. Výsledkom je bezchybné pranie vďaka účinnému preniknutiu vody a pracieho prostriedku do tkaniny, a to aj vtedy, keď je bubon úplne naplnený. Silne špinavé prádlo si vyžaduje osobitnú starostlivosť. Spoľahnite sa preto na technológiu 4D Wash System s funkciou Intensive Plus, ktoré zvýšia výkon prania.

10kg VarioDrum

Extra veľký 10kg bubon

Náš veľký bubon umožňuje rovnomerné a účinné rozprestretie vody a pracieho prostriedku počas prania. Teraz môžete vyprať až 10 kg bielizne s veľkým bubnom VarioDrum poskytujúcim dostatočný priestor pre jemné pohyby oblečenia, a to aj pre rozmerné kusy bielizne, ako sú napríklad prestieradlá alebo posteľná bielizeň. Výsledok: 10 kg dokonale čistého prádla.

Home Connect

S inteligentnými spotrebičmi je život o niečo jednoduchší. Presvedčte sa sami!

Budúcnosť klope na dvere. Aplikácia Home Connect prináša inteligentnú technológiu do vašich spotrebičov a umožňuje vám ich ovládať priamo z telefónu či tabletu.

Home Connect

Zakaždým ten správny program.

Výber správneho programu pre vaše špinavé prádlo môže byť nielen mätúci, ale často môže viesť k nedokonalému vyprani. Home Connect aplikácia s funkciou Sprievodca jednoduchým spustením vás zbaví neistoty a vždy vám odporučí správny program – priamo z vášho mobilného zariadenia. A to pokojne pri každom praní. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať farbu bielizne, typ materiálu a stupeň znečistenia v aplikácii Home Connect. Môžete tak ľahko zvoliť správny program a dosiahnuť perfektné výsledky, pranie za praním.

Home Connect

Postarajte sa o svoju špinavú bielizeň, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Pranie rozhodne nepatrí medzi bežné koníčky, obzvlášť, keď máte naponáhlo a netrpezlivo prešľapujete na mieste, kým sa bubon dokrúti. S práčkami Bosch a aplikáciou Home Connect budete mať svoju bielizeň pod kontrolou. Jednoducho vezmite svoje mobilné zariadenie a pohodlne ovládajte a sledujte spotrebič na diaľku. Vďaka prístupu k práčke prakticky odkiaľkoľvek si môžete chod domácnosti zariadiť presne podľa svojich predstáv aj keď ste na cestách.

Home Connect

Práčka, ktorá vás udrží v obraze.

Nekonečné čakanie na skončenie programu prania plytvá vaším drahocenným časom a rozhodne nepridáva na pokoji – najmä vtedy, ak vás čaká deň nabitý povinnosťami. Vďaka aplikácii Home Connect vás už nič nevyvedie z rovnováhy a navyše si môžete lepšie zadeliť čas. Dokáže odosielať push notifikácie zo spotrebiča priamo do vášho mobilného zariadenia, vďaka čomu vás oboznámi s aktuálnym stavom programu a ďalšími užitočnými informáciami. Odteraz je riadenie úloh v domácnosti i mimo nej o niečo jednoduchšie.

Home Connect

Služby, ktoré napredujú.

Ak vaše domáce spotrebiče nefungujú tak, ako by mali, môže to liezť riadne na nervy. Problém vyrieši diaľková diagnostika. Stačí, ak zavoláte na horúcu linku Home Connect a dohodnete si diaľkovú diagnostiku svojho pripojeného spotrebiča. S vaším povolením zákaznícky servis diaľkovo preskúma váš spotrebič, vyhľadá problém a dá vám presné pokyny, ako postupovať. V prípade, že problém nemôže byť vyriešený týmto spôsobom, vyšleme k vám domov servisného technika s potrebným vybavením. Inteligentná podpora, inteligentné riešenia. *V závislosti od miestnej dostupnosti.

Home Connect

Vaša práčka vás poslúchne na slovo.

Vďaka nášmu partnerstvu s hlasovým smart asistentom Amazon Alexa môžete svoju práčku ovládať hlasom. Zistite, či je v aplikácii Alexa pre vami nastavenú krajinu a jazyk k dispozícii príslušná zručnosť „Home Connect“. Aktivujte ju a prepojte zariadenie Amazon Alexa a váš domáci spotrebič.

Automatické programy

Najlepší spôsob, ako odstrániť nečistoty, je plne automatický.

Dosiahnuť brilantné výsledky pri praní bude odteraz hračka. Stačí naplniť bubon a stlačiť tlačidlo „Štart“. Prací program sa automaticky prispôsobí potrebám vašej bielizne v závislosti od druhu textílie a stupňa znečistenia. Pre dokonalé výsledky pri každom praní.

EcoSilence Drive

Vaša odolná a mimoriadne tichá práčka.

Prekáža vám hluk zo spotrebičov rozliehajúci sa domácnosťou? Tomu je koniec! Pre vaše práčky sme navrhli motor EcoSilence Drive™. Bezkartáčový, energeticky výkonný motor s obzvlášť dlhou životnosťou znižuje trenie a zaisťuje tichú prevádzku.

AlergiaPlus

Ničí až 99,99 %* baktérií.

Neoblomný voči baktériám, šetrný k citlivej pokožke. Program AlergiaPlus zaručuje optimálne hygienické pranie. Počas pracieho cyklu udržiava konštantnú teplotu, takže vyprané textílie sú obzvlášť čisté a hygienické. Výsledkom je účinné zacielenie na mikróby a spúšťače alergických ochorení, ako sú roztoče. Vaša bielizeň je vyplákaná dokonale a bezo zvyšku pracieho prášku. Výsledok? Extra hygienické pranie. * Práčky Bosch s pracím programom „AlergiaPlus“ pri 40 °C a 60 °C spĺňajú vedecky odporúčané podmienky pre 99,99 % elimináciu baktérií Enterococcus Hirae a Pseudomonas Aeruginosa, podľa Honisch et al. 2014, „Vplyv doby pracieho cyklu, teploty a zloženie detergentu na hygienickú účinnosť prania v domácnosti.“ Uskutočnené univerzitou University Rhine-Waal.

SpeedPerfect

Excelentné výsledky za menej než polovicu obvyklého času.

Keď máte naponáhlo, vhod vám padne funkcia SpeedPerfect. Skráti čas prania až o 65 %*, no napriek tomu zaručí excelentné výsledky. Funkciu SpeedPerfect je možné kombinovať s väčšinou programov a s bielizňou akejkoľvek veľkosti a materiálu. Zvolením programu rýchly/mix spolu s funkciou SpeedPerfect môžete napríklad dôkladne vyprať až 4 kilogramy zmiešanej bielizne len za 46 minút. *Rozdiel medzi trvaním programu ľahko udržiavateľné 40 °C a trvaním programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s funkciou SpeedPerfect.

Systém VarioDrum

Výkonné, ale jemné pranie vašich najobľúbenejších vecí

Vaše obľúbené alebo jemné odevy sa môžu opakovaným praním zničiť. Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčanie alebo poškodenie vašich obľúbených kusov oblečenia. V závislosti od zvoleného programu kvapkovitý tvar a asymetrické lopatky jemne obracajú vaše bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne čistenie silne znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh prania.

ActiveWater Plus

Automatický šetriaci systém riadenia spotreby vody

Vaša práčka vám môže ušetriť čas a úsilie, ale často za cenu nadmernej spotreby vody. Naša technológia ActiveWater Plus prináša dokonalé výsledky, pričom používa len toľko vody, koľko je potrebné. Zabudované snímače prispôsobujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenie vodou umožňujú rýchlejší namáčanie. Vyberte si práčku, ktorá vám pomôže riadiť využitie vody a poskytne vám domácu pohodu.

Funkcia Reload

S funkciou Reload nezostane v koši na prádlo zabudnutý už žiadny kúsok.

Zabudli ste do prania pridať detskú ponožku či tričko, ktoré by ste si radi obliekli na večernú oslavu? Bez obáv! Funkcia Reload vám umožní ľahko pridať alebo odobrať oblečenie počas pracích cyklov*. Stačí stlačiť tlačidlo Reload a otvoriť dvierka, pridať zabudnuté kúsky a pokračovať v praní.  *Z bezpečnostných dôvodov nie je možné funkciu Reload použiť v prípade, ak teplota peny presahuje 50 °C alebo ak je hladina vody príliš vysoká.

Čistenie bubna s pripomenutím

Neviete, kedy čistiť bubon? Nebojte sa, nezáleží na tom. Keď periete 20-krát po sebe pri teplote nižšej ako 40 °C, program „čistenie bubna“ vás na to automaticky upozorní.

AquaStop

Dvojitá ochrana proti poškodeniu vodou

Záruka AquaStop značky Bosch v prípade poškodenia vodou po celú dobu životnosti spotrebiča. Naše automatické práčky so systémom AquaStop obsahujú špeciálne dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom zabraňujúcou akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody alebo vo vnútri spotrebiča. *záručné podmienky nájdete na https://www.bosch-home.com/sk/servis/zaruka

Bočná stena AntiVibration

Práčka tichá ako šepot

Inovatívna konštrukcia bočných stien AntiVibration zaujme nielen vzhľadom, ale hlavne poskytuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie. Zosilnená izolácia tiež reguluje hladinu hluku, vďaka čomu sú práčky značky Bosch veľmi tiché, dokonca aj pri odstreďovaní.

Funkcia odloženého štartu

Funkcia odloženého štartu: vyberte si v rozmedzí 24 hodín čas, kedy bude pranie dokončené.

Kapacita 10 kg

Väčšie várky bielizne a efektívne výsledky s kapacitou 10 kg

Kapacita 10 kg vám dáva príležitosť vyprať viac bielizne v jednom praní a zároveň poskytuje ideálne pracie cykly pre veľké rodiny a rušné domácnosti, ktoré potrebujú ušetriť čas a energiu potrebnú na pranie. Do práčky sa vám zmestí obrovská hromada špinavého oblečenia alebo pohodlne vyperiete veľké kusy, ako sú periny a závesy. Keď máte 10 kg, máte menej práce a viac času na užívanie si života.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bosch WAX32EH0BY myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 295,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bosch WAX32EH0BY

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy