Parametre a popis produktu

Zdravie

Čistenie bubna s pripomenutím
Neviete, kedy čistiť bubon? Nebojte sa, nezáleží na tom. Keď periete 20-krát po sebe pri teplote nižšej ako 40 °C, program „čistenie bubna“ vás na to automaticky upozorní.

Výkon

VarioSoft bubon: výkonné, ale jemné pranie vďaka kvapkovitej štruktúre bubna
Jedinečná patentovaná štruktúra bubna VarioSoft pre rýchlejšie a jemnejšie pranie, ktorá efektívnejšie rieši problémy s praním bielizne, je k dispozícii len u práčok Bosch. Bubnová štruktúra v tvare kvapôčok a asymetrické lopatky upravujú pohyby bubna na silné alebo jemné v závislosti od zvoleného programu. Bielizeň je otáčaná v strede bubna jemne bez ohľadu na smer otáčania. Všetky druhy odevov môžu ísť do tejto práčky v každom čase a byť vypraté jemnejšie a rýchlejšie. Bubon s kapacitou 8 kg chráni bielizeň a zároveň redukuje jej krčenie.

 

Ľahké ovládanie

Už nikdy nezabudnite kus oblečenia, s funkciou Reload

Zabudli ste detskú ponožku, vaše tričko či niečo iné? Nevadí.

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload v práčkach Bosch umožňuje jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní.

(*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 ° C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Úspora

Šetrite čas alebo aj energiu – a vždy získate dokonale čistú bielizeň
Každý chce pri praní ušetriť energiu. Ale v niektorých dňoch je rýchlosť oveľa dôležitejšia. Obzvlášť vtedy, keď sa ponáhľate. Vďaka funkcii VarioPerfectu môžete rátať s oboma možnosťami, bez kompromisu na výkon. Jednoducho si v ponuke na nastavenie väčšiny programov vyberte medzi funkciami SpeedPerfect alebo EcoPerfect a pranie sa môže vykonať rýchlejšie alebo účinnejšie. Toto vám pomôže skrátiť čas prania až o 65 % alebo spotrebu energie až o 50 %.* Ale bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, výsledok prania bude vždy rovnaký: 100 % dokonalý.

(*Podľa rozdielu medzi trvaním programu bavlna 40 °C + stlačenie tlačidla EcoPerfect a trvaním programu bavlna 40 °C + stlačenie tlačidla SpeedPerfect.)

 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bosch WLL24260BY myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 479,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bosch WLL24260BY

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Miele WKG 130 WPS

Miele WKG 130 WPS

1 095,00 €
AEG L7WBE69S

AEG L7WBE69S

680,00 €
Lord W1
  • Ušetríte 123 €

Lord W1

642 € 519,00 €
Lord W2

Lord W2

478,90 €
Beko WMI 71242

Beko WMI 71242

419,00 €
LG F62G6NDN2

LG F62G6NDN2

348,90 €