Bright Starts Hojdačka konvertibilné vibrujúca s melódiou Candler 2v1 0m +, do 9kg, 2017
(81.2%)
info Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Bright Starts Hojdačka konvertibilná vibrujúci s melódiou Candler 2v1 0m +, do 9kg, 2017 je príjemné detské ležadlo, využiteľné ako hojdačka alebo ako vibračné ležadlo. Uvoľní Vám počas dňa ruky a Vašim najmenším sa postará o príjemný odpočinok. 8 melódií, 3 zvuky prírody. Možné použiť ako hojdačku i ako vibračné ležadlo. Chceli by ste mať svoje ruky na niekoľko okamihov počas dňa voľné? Konvertibilná hojdačka Candler od Ingenuity Vám to ľahko umožní. Ležadlo je vďaka univerzálnemu designu vhodné pre chlapcov i dievčatá. EasyLock technológia umožňuje prevod z hojdačky na vibračné lehátko. 5 rýchlostí konzistentného hojdania vďaka TrueSpeed ​​technológii. 8 melódií, 3 zvuky prírody. Hrazdička s roztomilým plyšovým levíkom. Ďalšie parametre: Rozmery produktu: 55,9 × 59,7 × 58,4 cm. Batéria vydrží 3 × dlhšie vďaka technológii Hybridrive.

Vlastnosti

Koroksivá
KorokDetské
Korok0 rokov
Korok1
Korok1 rokov

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bright Starts Hojdačka konvertibilné vibrujúca s melódiou Candler 2v1 0m +, do 9kg, 2017 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 126,91€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bright Starts Hojdačka konvertibilné vibrujúca s melódiou Candler 2v1 0m +, do 9kg, 2017

Zoznam článkov

Originálne doplnky do detskej izby

Originálne doplnky do detskej izby

V detskej izbe sa deti učia, hrajú sa a trávia voľný čas. Detská izba by mala predstavovať pre deti útočisko. Preto je veľmi dôležité, aby sa v nej cítili dobre. My vám ju dnes pomôžeme zariadiť!

Dátum: 21.12.2017

Pridať komentár


Alternatívy