CAM Jedálenská stolička Idea, Col.222
(79.2%)

Parametre a popis produktu

CAM Stolička Idea je revolučná detská stolička s jedálenskou táckou a univerzálnym fixačným mechanizmom, ktorá Vám umožní užiť si obed či večeru aj mimo domova! Revolučná detská stolička s jedálenskou táckou a univerzálnym fixačným mechanizmom, ktorá Vám umožní užiť si jedlo napríklad aj mimo domova. Vďaka nastaviteľným bezpečnostným pásom je vhodná pre akýkoľvek typ stoličky a možno ju použiť pri akomkoľvek stole. Bezpečnejšie ako tradičné stoličky, pretože sa pripevňuje priamo na sedadlo a opierku chrbta stoličky, nie k stolu. Praktický a bezpečný systém nastavenia výšky: 7 polôh, v rozsahu 5 - 20 cm. Rastie s Vaším dieťaťom: ideálne ako prenosné sedenie s táckou pre mladšie deti i ako sedadlo bez tácky pre staršie deti. Priestranné a pohodlné anatomicky tvarované sedadlo s opierkami rúk pridržiava dieťa v stoličke. Mäkké, priedušné, odnímateľné a ľahko umývateľné polstrovanie. Nastaviteľný 5-bodový bezpečnostný pás, ktorý chráni dieťa pred vypadnutím. Ultra ľahká a kompaktná. Ideálne pre cestovanie, alebo aj stravovanie v prírode. Vyrobené v Taliansku. Rozmery (v x š xd): 50 × 35,5 × 40 cm.

Vlastnosti

UrčenieDetské
Vek od0 rokov

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o CAM Jedálenská stolička Idea, Col.222 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 65,42€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka CAM Jedálenská stolička Idea, Col.222

Zoznam článkov

Originálne doplnky do detskej izby

Originálne doplnky do detskej izby

V detskej izbe sa deti učia, hrajú sa a trávia voľný čas. Detská izba by mala predstavovať pre deti útočisko. Preto je veľmi dôležité, aby sa v nej cítili dobre. My vám ju dnes pomôžeme zariadiť!

Dátum: 21.12.2017

Pridať komentár


Alternatívy