CAM Jedálenská stolička Istana 2016, Col.222
(80.8%)

Parametre a popis produktu

Istana je nová multifunkčná stolička, ideálna pre jedenie, spanie a hranie. Je vhodná pre deti už od narodenia. Môže sa používať ako kolíska na spanie. Použitie: od narodenia do 36 mesiacov. Nastaviteľná výška v 7 stupňoch. Ležiace operadlo v 4 polohách - je vhodná od narodenia. Nastaviteľná opierka nôh do 3 pozícií. Extrémne polstrované sedadlo s dvojitým krytom v mäkkej umelej koži - 5 bodový bezpečnostný pás. Môže sa používať ako kolíska na spanie. 2 zadné kolieska s brzdou a rukoväťou. Široký praktický kôš. 2 zásobníky. Kompaktná, skladacia. Nemá žiadne ostré rohy. Moderný dizajn. Veľmi ľahko sa čistí hubkou. Prací poťah do 30 ° C. Vyrobené v Taliansku.

Vlastnosti

UrčenieDetské
Vek od0 rokov
ŠtýlModerný

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o CAM Jedálenská stolička Istana 2016, Col.222 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 181,78€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka CAM Jedálenská stolička Istana 2016, Col.222

Zoznam článkov

Originálne doplnky do detskej izby

Originálne doplnky do detskej izby

V detskej izbe sa deti učia, hrajú sa a trávia voľný čas. Detská izba by mala predstavovať pre deti útočisko. Preto je veľmi dôležité, aby sa v nej cítili dobre. My vám ju dnes pomôžeme zariadiť!

Dátum: 21.12.2017

Pridať komentár


Alternatívy