Candide Detská postieľka Remi - natural
(79.4%)

Parametre a popis produktu

Combelle Detská postieľka Remi natural s rozmermi 70 × 140 cm je klasická postieľka so zakriveným lamelovým roštom. Výškovo nastaviteľné do 2 polôh, predvŕtaná pre otočné kolieska. Vyrobená z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov veku. Combelle znamená tradíciu od roku 1962. Vyrába nábytok z masívneho buku zo stromov starších ako 80 rokov. Hlavnou prioritou sú vždy spokojné deti a ich bezpečnosť a prednosťou je dlhodobo stabilné remeslo, starostlivo odvedená práca a rodové hodnoty. Všetky výrobky disponujú inovatívnym štýlom a módnymi farbami. Klasická postieľka sa zakriveným roštom 70 × 140, vo farbe prírodného dreva Detská postieľka Remi pomôže Vašim deťom bezstarostne snívať. Jedná sa o klasickú postieľku so zakriveným lamelovým roštom, ktorý je výškovo nastaviteľný do 2 polôh. Postieľka je predvŕtaná pre otočné kolieska (, ktoré je možné dokúpiť) a je dodávaná s montážnym návodom. Vyrobené z masívneho buku. Určené pre deti vo veku od narodenia do 4 rokov veku. Ďalšie informácie: Rozmery: 140 × 70 cm, celková výška 92 cm. Bezpečnostný výrobok podľa DIN EN 716-1. PEFC Certifikácia. Farba: prírodné drevo.

Vlastnosti

UrčenieDetské
grafitPrírodná

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Candide Detská postieľka Remi - natural myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 113,42€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Candide Detská postieľka Remi - natural

Zoznam článkov

Originálne doplnky do detskej izby

Originálne doplnky do detskej izby

V detskej izbe sa deti učia, hrajú sa a trávia voľný čas. Detská izba by mala predstavovať pre deti útočisko. Preto je veľmi dôležité, aby sa v nej cítili dobre. My vám ju dnes pomôžeme zariadiť!

Dátum: 21.12.2017

Pridať komentár


Alternatívy