Parametre a popis produktu

SMART RAD SPOTREBIČOV
Chytro a ľahko - to je cesta. Candy verí, že v živote je zásadný užívať si každý moment. Rad spotrebičov Smart je vyrobená tak, aby jednoduchú a elegantný cestou vyriešila Vaše špinavú bielizeň za Vás a vy ste tak mali viac času na veci, ktoré Vás naozaj baví. Už žiadne plytvanie času, energie, peňazí a úsilia. Využite hlavné výhody tejto rady: dvierok umiestnených vyššie pre menšie námahu pri plnení práčky. Práčky Candy Smart disponujú systémom konektivity NFC, vďaka ktorému môžete spotrebič ovládať iba pomocou Vášho smartphonu. * Systém NFC je kompatibilný iba so smartphonmi s operačným systémom Android vybavenými technológiou NFC

ODLOŽENÝ ŠTART
S odloženým štartom bude bielizeň pripravené, kedy si vy prikážete. Táto funkcia umožňuje naprogramovať začiatok pracieho cyklu s maximálnym oneskorením 24 hodín. Už žiadne starosti s nepríjemným pachom vytváraným mokrým bielizňou, ktoré zostalo vo vnútri práčky po vypraní príliš dlho. Žiadne ďalšie plytvanie energie.

SMART TOUCH
Technológia Smart Touch umožňuje bezkontaktné pripojenie pomocou funkcie NFC jednoduchým priložením telefónu k ovládaciemu panelu. Využiť tak môžete vďaka aplikácii ďalšie doplnkové možnosti ako napr. Sťahovanie ďalších programov či Chytrou kontrolu prístroja. Interakcia so spotrebičom je možná iba u smartphonov Android vybavených technológiou NFC.

Zjednodušte si život
Vyskúšajte kompletnú sadu rád a návrhov, ktoré vám pomôžu ušetriť čas a peniaze a získať perfektne čisté prádlo.

Funkcia Smart Check-up
Predĺžte životnosť vašej práčky - Funkcia Smart check-up vás upovedomí o aktuálnom stave vášho spotrebiča a v prípade poruchy vám poradí ako postupovať ďalej.

Stiahnite si ďalšie programy vhodné práve pre vás
Funkcia Smart Cycles vám umožňuje stiahnuť si ďalšie programy a vďaka tomu nájsť vždy to najlepšie riešenie pre vaše bielizeň.

Získajte presne to čo potrebujete
Hlasový asistent vás navedie krok po kroku k zvoleniu presne takého programu, ktorý potrebujete. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. V pouhých troch krokoch: zvolením typu bielizne, farby a stupňa zašpinenia, vám aplikácia navrhne najvhodnejší prací program.

Majte všetko pod kontrolou
Vďaka funkcii My Statistic môžete ovládať tie najčastejšie používané programy a naučiť sa, ako zlepšiť ich používanie.

14,30,44 a 59 minútove programy RAPID
Dokonalá kombinácia úspory času a skvelého výkonu, práčky Candy vám dovolí zvoliť si z nie menej ako štyroch pracích cyklov, ktoré všetky trvajú menej ako hodinu a sú 100% efektívne.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Candy CS34 1262/D3-S myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 299,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Candy CS34 1262/D3-S

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

LG F94J7FH1W

LG F94J7FH1W

649,00 €
BEKO WTV9632X0

BEKO WTV9632X0

449,00 €
AEG L8FEC68SC

AEG L8FEC68SC

749,00 €
AEG L8WBC61SC

AEG L8WBC61SC

769,00 €
AEG L8FEC68SC

AEG L8FEC68SC

749,00 €
AEG L8WBC61SC

AEG L8WBC61SC

769,00 €
AEG L8FEC68SC

AEG L8FEC68SC

749,00 €