Candy GVS4 H7A1TCEX-S Sušička
(81.6%)
Candy GVS4 H7A1TCEX-S Sušička

Parametre a popis produktu

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Candy GVS4 H7A1TCEX-S v bielej farbe so skleneným oknom so strieborným lemom pre sušenie. Nerezový bubon s obojstranným otáčaním vysuší 7 kg bielizne. Hlučnosť dosahuje maximálne 67 dB. Ovládanie je elektronické prostredníctvom otočného voliča a displeja umiestneného vstrede s LED kontrolkami. Sušička disponuje možnosťou odloženého štartu o 24 hodín a technológiami Smart Touch, sťahovanie nových funkcií a cyklov, Kontrolný cyklus, Typy a triky, Kg detektor. Tepelné čerpadlo ponúka senzorové sušenie v 4 úrovniach a časované sušenie 60 - 220 min. Sušička Candy GVS4 H7A1TCEX-S je vybavená 14 programami sušenia + 30 Smart Touch, praktickým ukazovateľom zanesenia filtra a naplnenia nádoby na vodu. Nádoba na vodu Easy Case je umiestnená v dvierkach spotrebiča a má objem 5 l s možnosťou napojenia na odpad. Ročná spotreba energie dosahuje 246 kWh. Hĺbka 46,5 cm.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Candy GVS4 H7A1TCEX-S Sušička myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 439,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Candy GVS4 H7A1TCEX-S Sušička

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy