Capital Sports Azura Full Body Comfort, domáci trenažér, handbike, zotrvačník s hmotnosťou 7,5 kg, remeňový pohon
(80%)
Capital Sports Azura Full Body Comfort, domáci trenažér, handbike, zotrvačník s hmotnosťou 7,5 kg, remeňový pohon
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 199,90 €

Parametre a popis produktu

S domácim trenažérom Capital Sports Azura Full Body Comfort potrebujete na svoj kompletný tréning iba jedno zariadenie: môžete uvoľnene točiť rukami a dodatočne dostať do formy aj svoje paže a ramená. Pedálovaním rukami aj nohami naštartujete svaly a krvný obeh a spálite poriadne množstvo kalórií posediačky!Buďte fit iba s jedným zariadením! U Kardio bicykla Capital Sports Azura Full Body Comfort bola predná rukoväť nahradená handbikeom. To znamená, že čas v sedadle domáceho trenažéra môžete využiť dvojnásobne efektívne tým, že budete trénovať paže aj nohy súčasne. Vďaka hmotnosti zotrvačníka 7,5 kg a 8-stupňovo nastaviteľnému tréningovému odporu MagResist môžete systém Azura Full Body Comfort dokonale prispôsobiť vašej úrovni. Pohodlné rukoväte sedadla umožnia stabilné držanie po celú dobu, keď práve nedržíte ručnú kľuku. Protišmykové pedále a držadlá kľuky s nastaviteľnými sponami tiež pomáhajú pri optimálnom prenose sily na pedále a kľuku. Aby ste mali svoj tréningový pokrok vždy pred očami, v kľuke je zabudovaný tréningový počítač s veľkým a prehľadným displejom. Uvidíte na ňom vzdialenosť, čas, alebo spálené kalórie.Po tréningu sa domáci trenažér vďaka koncepcii SmartSpace Concept jednoducho zloží a priestorovo úsporne uskladní.Jeden stroj pre celé telo: domáci trenažér Capital Sports Azura Full Body Comfort je perfektnou kombináciou trenažéra paží aj nôh a poriadne rozhýbe svaly a krvný obeh.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Azura Full Body Comfort, domáci trenažér, handbike, zotrvačník s hmotnosťou 7,5 kg, remeňový pohon myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 199,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Azura Full Body Comfort, domáci trenažér, handbike, zotrvačník s hmotnosťou 7,5 kg, remeňový pohon

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy