Capital Sports Azura Fusion, domáci cyklo trenažér, 3 v 1, kardio/stacionárny bicykel, AB trenažér
(80.4%)
Capital Sports Azura Fusion, domáci cyklo trenažér, 3 v 1, kardio/stacionárny bicykel, AB trenažér
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 189,90 €

Parametre a popis produktu

Priestor je všade: s domácim cyklo trenažérom Klarfit Azura Fusion Bike rozhýbete svoje telo kedykoľvek.Vďaka kvalitnému remeňovému pohonu so systémom SilentBelt System pracuje kardio bicykel veľmi plynulo a potichu. Protišmykové pedále s nastaviteľnými popruhmi chodidiel pomáhajú pri optimálnom prenose sily z nohy na pedál. Chcete nielen zlepšiť svoju výdrž a posilniť svaly na nohách, ale trénovať okrem toho aj chrbát? Žiadny problém! Niekoľkými jednoduchými krokmi je Azura Fusion Bike prestavaný. Ako stacionárny bicykel trénuje zadné svaly nôh a zadok, ako AB trenažér sa postará o efektívny tréning brušného svalstva.Domáci trenažér má aj držiak na tablet SmartCardio Studio, ktorý po vybavení vhodnými zariadeniami zaručuje okrem tréningu aj rozmanitú zábavu. Vďaka koncepcii FusionPlus Concept potrebujú tri plne plnohodnotné tréningové zariadenia iba jednu plochu na umiestnenie. Nezáleží, v akej forme: zariadenie Azura Fusion Bike sa zmestí aj do menších bytov. Po tréningu môžete domáci trenažér jednoducho poskladať a priestorovo úsporne uložiť.Fitnes je skutočne zábava: s domácim cyklo trenažérom Fusion Bike trénujete vytrvalosť a silu aj v minimálnych priestoroch.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Azura Fusion, domáci cyklo trenažér, 3 v 1, kardio/stacionárny bicykel, AB trenažér myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 189,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Azura Fusion, domáci cyklo trenažér, 3 v 1, kardio/stacionárny bicykel, AB trenažér

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy