Capital Sports Azura M3, bicykel na domáci tréning, do 100 kg, merač tepu, sklápací, 3 kg, modrý
(83.6%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

X-Bike Azura M3 od spoločnosti Capital Sports je Váš prístroj na cvičenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zlepšovanie kondície a výkonu. So svojou zotrvačnou hmotnosťou 3 kg a s ôsmimi stupňami nastavenia odporu si vždy nájdete to správne zaťaženie pre tréning podľa Vašich nárokov. Povzbudzuje spaľovanie tukov a mobilizuje kĺby. Pre pohodlný a komfortný tréning sa postará extra široké sedadlo, ktoré sa dá v siedmich pozíciách jednotlivo nastaviť podľa dĺžky nôh. Dve rukoväte a stabilné operadlo na sedadle dodávajú stabilitu a odľahčujú chrbticu.Na presnú kontrolu výkonu pri cvičení disponuje X-Bike Azura M3 od spoločnosti Capital Sports ľahko ovládateľným, prehľadným tréningovým počítačom, ktorý Vám ukáže rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, odjazdený čas a pritom spálené kalórie. Cez dva senzory, ktoré sa nachádzajú na rúčkach, sa priamo meria tep a taktiež sa zobrazuje na tréningovom počítači. Po tréningu môžete X-Bike jednoducho zložiť, takže pri uložení šetrí miesto. Kolieska pri tom uľahčujú premiestnenie.X-Bike sa dodáva ako montážna sada. Na zloženie je potrebných približne 30 minút.Dostupné varianty: sedadlo s operadlom a rukoväťami, základná verzia (10030577), sedadlo s operadlom (10030578).

Vlastnosti

FarbaModrá

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Azura M3, bicykel na domáci tréning, do 100 kg, merač tepu, sklápací, 3 kg, modrý myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 109,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Azura M3, bicykel na domáci tréning, do 100 kg, merač tepu, sklápací, 3 kg, modrý

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy