Capital Sports Azura M3 Pro Connected, domáci trenažér, s pripojením Bluetooth
(82.6%)
Capital Sports Azura M3 Pro Connected, domáci trenažér, s pripojením Bluetooth
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 169,99 €

Parametre a popis produktu

S domácim trenažérom Azura M3 Pro Connected od Capital Sports nič nestojí v ceste vášmu individuálnemu silovému tréningu: ako multifunkčný, skladný a pohodlný fit maker je zárukou úspory miesta! Šliapnite poriadne do pedálov a zároveň si vychutnajte najnovšie série a multimediálne aplikácie: To je možné s domáci trenažérom Azura M3 Pro Connected od Capital Sports vďaka pripojeniu Bluetooth a držiaku na tablet. Vďaka hladkému chodu, kvalitnému remeňovému pohonu so systémom SilentBelt pracuje záťažový bicykel X-bike alebo energeticky úsporný Relaxbike veľmi hladko a ticho - môžete si vybrať z 2 polôh s ergonomickým sedadlom. Požadovaný odpor pre pohyb pedálov nastavíte pomocou praktického ovládacieho kolieska, ktoré poskytuje 8 úrovní magnetického odporu prostredníctvom MagResist. Vďaka flexibilným popruhom na ťahanie sa domáci trenažérAzura M3 od Capital Sports stáva expanderom, ktorý zároveň trénuje svaly rúk a hornej časti tela. Integrovaný monitor tepovej frekvencie poskytuje tréningovému počítaču živé údaje a umožňuje tak efektívnu kontrolu výkonu. Na všestrannú zábavu počas tréningu slúži držiak na tablet SmartCardio Studio, ktorý poskytuje bezpečné uchytenie tabletov, smartfónov alebo elektronických čítačiek pri akomkoľvek tempe. Funkcia Bluetooth vám umožňuje pripojiť váš domáci trenažér k aplikácii Kinomap vo vašom tablete alebo smartfóne a preskúmať tisíce virtuálnych cyklistických trás z celého sveta. Protišmykové pedále s nastaviteľnými popruhmi na nohy pomáhajú optimálnemu prenosu sily z nohy na pedál. Po tréningu možno bicykel ľahko premiestniť vďaka praktickým posuvným kolieskam. Dá sa tiež pohodlne zložiť a uložiť, aby ste ušetrilo miesto. Jeden pre všetko: domáci trenažér Azura M3 Pro Connected od Capital Sports kombinuje všestranný tréning, najnovšie fitness technológie a najlepšiu zábavu v jednom pôsobivom zariadení.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Azura M3 Pro Connected, domáci trenažér, s pripojením Bluetooth myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 169,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Azura M3 Pro Connected, domáci trenažér, s pripojením Bluetooth

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy