Capital Sports Azura M3 Pro, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, biely
(80.8%)
Capital Sports Azura M3 Pro, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, biely
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 179,90 €

Parametre a popis produktu

So stacionárnym bicyklom Klarfit Azura Plus 3-in-1 nestojí individuálnemu power-work-out tréningu už nič viac v ceste: ako multifunkčné, sklápacie a komfortné zariadenie na zvyšovanie výkonnosti predstavuje priestorovo úspornú fitness stanicu! Našliapnuť na pedále, trénovať hornú časť tela, vybrať si polohu, v ktorej sedíte, sledovať pulz a zároveň si užívať nové série a multimediálne aplikácie - to Vám sľubuje Klarfit Azura Plus 3-in-1 stacionárny bicykel. Vďaka jeho vysokokvalitnému remeňovému pohonu s tichým chodom so SilentBelt systémom pracuje X-bike s certifikáciou EN95720 plynule a potichu. Želaný odpor pri šľapaní určujete pomocou praktického kolieska, ktoré má k dispozícii 8 magnetických stupňov odporu MagResist. Pomocou flexibilných zaťahovacích popruhov sa zo stacionárneho bicykla Klarfit Azura Plus 3-in-1 stane expandér, na ktorom môžete trénovať svaly ramien a hornej časti tela. Tým sa zo stacionárneho bicykla stane full-body-workout stanica. Aby toho nebolo málo, k dispozícii máte dve možnosti nastavenia sedadla, buď ako X-bike alebo ako relaxbike. Pohodlné rukoväte umožňujú vždy bezpečný úchop pri cvičení zameranom na nohy a svaly panvového dna. Merač pulzu, ktorý je súčasťou rukoväte zobrazí na tréningovom počítači aktuálne údaje a postará sa o účinnú kontrolu vášho výkonu. O mnohostrannú zábavu pri cvičení sa postará SmartCardio Studio držiak na tablet, na ktorom sa bezpečne pri každom tempe udržia tablety, smartfóny alebo e-booky. Pomocou kamery na tablete alebo smartfóne je možné rozoznať pohyby hlavy používateľa a použiť ich na preskúmanie tisícok virtuálnych cyklistických trás v aplikácii Kinomap. Protišmykové pedále s nastaviteľný popruhom chodidiel pritom pomáhajú optimálne preniesť silu na pedále. Po tréningu môžete stacionárny bicykel vďaka transportným kolieskam jednoducho premiestniť. Okrem toho je možné ho zložiť a priestorovo úsporne uskladniť. Jeden na všetko: Klarfit Azura Plus 3-in-1 stacionárny bicykel spája mnohostranný tréning, najnovšiu fitness technológiu a tú najlepšiu zábavu v jednom pôsobivom zariadení.

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Azura M3 Pro, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, biely myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 179,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Azura M3 Pro, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, biely

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy