Capital_sports Challenger, bežecký pás, uhol sklonu 40°, 0,8 – 18 km/h, LCD displej
(85%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

S bežeckým pásom Capital Sports Challenger sa vaša vytrvalosť a kardio tréning stanú zážitkom na vysokej úrovni. Upravte si individuálne počas behu stúpanie – max. 40° – a rýchlosť na vašu tréningovú úroveň alebo vyskúšajte výzvu s 13 rôznymi programami. Voľba je na vás!Bežecký pás Challenger prináša domov najmodernejšiu technológiu vytrvalostný tréning a kardio tréning. Prichádza s mnohými funkcionalitami, ako sú integrované reproduktory, USB pripojenie, MP3 prehrávač, rukoväte s monitorovaním pulzu a integrovanú reguláciu rýchlosti a sklonu. Tieto komfortné funkcie vám umožnia takmer zabudnúť, že trénujete – úplne nezávisle od počasia alebo dennej doby!Veľká bežecká plocha s rozmerom 46 x 140 cm a 2,5 PS silný jednosmerný motor s rýchlosťou medzi 0,8 – 18 km/h zabezpečia vhodnú úroveň tréningu, či už pre bežcov začiatočníkov, alebo pre maratónskych veteránov. Vďaka veľkému LCD ovládaciemu panelu budete mať svoje úspechy vždy na očiach alebo môžete použiť aplikáciu Kinomap prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Umožní vám prístup k nespočetným trasám z celého sveta. Stabilný bežecký pás s protišmykovým povrchom poskytuje potrebnú bezpečnosť počas tréningu. Trénujte kdekoľvek, s integrovanými podlahovými kolieskami je premiestnenie veľmi jednoduché. Vďaka kvalitnému plastovému krytu sa bez problémov hodí do každého obytného prostredia.Individuálny bežecký tréning s vhodnou rýchlosťou a uhlom sklonu: to presne umožňuje bežecký pás Challenger od spoločnosti Capital Sports.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital_sports Challenger, bežecký pás, uhol sklonu 40°, 0,8 – 18 km/h, LCD displej myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 119,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital_sports Challenger, bežecký pás, uhol sklonu 40°, 0,8 – 18 km/h, LCD displej

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy