Capital Sports Elongate Set Bumper Plate, činkové kotúče, guma, 10 x 5 kg
(81.4%)
Capital Sports Elongate Set Bumper Plate, činkové kotúče, guma, 10 x 5 kg
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 279,90 €

Parametre a popis produktu

Trvácne, odolné a vysokozaťažiteľné: to sú Elongate Bumper Plates od spoločnosti Capital Sports. Vyhotovené z vysokokvalitnej tvrdenej gumy s otvorom 50,4 mm ponúkajú želanú hmotnosť každému cross-training alebo olympijskému hriadeľu. Otvor je kvôli ochrane vybavený vnútorným kruhom z obzvlášť vyhladenej ocele, takže činkové kotúče veľmi ľahko skĺznu na hriadeľ a otvory sa nepoškodia ani pri bar drops. Capital Sports Bumper Plates sú nanajvýš masívne. Gumený materiál, z ktorého sú vyrobené sa mimoriadne hodí na weight drops, pretože sa pri náraze nepoškodí ani podlaha ani závažie. Nízky spätný odraz činkových kotúčov zabezpečí, že nebudú poskakovať kade-tade ani pri prudkých nárazoch. S činkovými kotúčmi od spoločnosti Capital Sports môžete rýchlo vybaviť domácu posilňovňu všetkými želanými závažiami. Prosím, majte na vedomí, že činkové kotúče sú pre ochranu počas transportu a skladovania zľahka naolejované. Olejovú vrstvu pred prvým použitím ľahko zotriete handričkou.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Elongate Set Bumper Plate, činkové kotúče, guma, 10 x 5 kg myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 279,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Elongate Set Bumper Plate, činkové kotúče, guma, 10 x 5 kg


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy