Capital Sports Evo Deluxe, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 20 kg zotrvačník
(79%)
Capital Sports Evo Deluxe, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 20 kg zotrvačník
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 589,90 €

Parametre a popis produktu

Nová definícia tréningu! S CAPITAL SPORTS Evo-Line kardio bicyklom si prinesiete hiLevel fitnesstechnológiu priamo do domu. Vďaka nej je kardio bicykel vhodný pre každú tréningovú požiadavku. Je jedno či ide o motivovaného nováčika alebo športového entuziastu, ktorý potrebuje ešte cvičiť, keď už je vo fitku zatvorené. Vitajte v 21. storočí: Fitness tréning musí byť dnes multimediálny s mnohými prepojeniami. Na dosiahnutie tohto cieľa má CAPITAL SPORTS Evo Deluxe Relaxbike plnú integráciu aplikácie Kinomap. Poskytuje nielen prístup k vyše 100 000 km cyklistických trás, ale je tiež priamo pripojená na bicykel cez bluetooth ako systém spätnej väzby: Nielenže sú údaje o výkonnosti, ako napríklad rýchlosť, srdcová frekvencia alebo vzdialenosť zahrnuté a vyhodnotené v aplikácii, ale aj priamo riadia virtuálnu jazdu. Takto sa odpor automaticky nastaví podľa vybratého cvičebného videa, napríklad jazda cez Alpy a to všetko bez nutnosti opustiť byt. Komu to nestačí, tak sa jednoducho zúčastní na mnohých udalostiach pre viacerích cyklistov. Vyskúšajte Vašu kondíciu v porovnaní s tisíckami cyklistov - pocit ako na Tour de France. Alebo necháte ostatných zúčastniť sa na vašich vlastných trasách. Stačí natáčať s ActionCam, nahrať trasu do aplikácie Kinomap a hneď môžu fitness nadšenci na celom svete bicyklovať na Vašich trasách. Okrem multimediálnych tréningových možností dokáže CAPITAL SPORTS Evo Deluxe ležatý ergometer presvedčiť svojou vysokokvalitnou technológiou: S extrémne vysokou hmotnosťou zotrvačníka až 20 kg Vám môže ponúknuť masívny tréningový odpor! Systém MagResist reaguje na takmer akúkoľvek tréningovú požiadavku v 32 úrovniach. So štyrmi tréningovými programami, pre začiatočníkov, pokročilých a expertov je predprogramovaný k okamžitému tréningu. Nudu pri cvičení možno hravo prekonať s integrovaným držiakom na tablety. Dajú sa tu perfektne umiestniť smartfóny, tablety alebo elektronické čítačky, ktoré sa dajú použiť buď pri využívaní aplikácie Kinomap, alebo jednoducho na sledovanie filmov, počúvanie hudby alebo čítanie počas tréningu. V tréningovom počítači sa nachádza nabíjací USB port, ktorý zaručuje neprerušený tréning. Kto práve nemá k dispozícii smart zariadenie, môže sledovať svoje tréningové hodnoty, na domácom trenažéri CAPITAL SPORTS Evo Deluxe magnetickom bicykli, celkom jednoducho prostredníctvom integrovaného tréningového počítača. Ten zobrazuje vďaka integrovaným ručným snímačom okrem prejdenej vzdialenosti, tréningového času a spotreby kalórií aj vašu srdcovú frekvenciu. V neposlednom rade zaručuje mimoriadne tichý systém SilentBelt, že váš tréning nebude nikoho rušiť. Kardio tréning 21. storočia: CAPITAL SPORTS Evo Deluxe domáci cyklistický trenažér robí tréning multimediálnym a spojujúcim zážitkom. Všimnite si, prosím: Aplikácia Kinomap je voľne dostupná a môže byť používaná bezplatne. Niektoré funkcie sú však prístupné iba prostredníctvom online registrácie a môžu byť čiastočne spoplatnené.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Evo Deluxe, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 20 kg zotrvačník myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 589,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Evo Deluxe, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 20 kg zotrvačník

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy