Capital Sports Evo Nano Mini crossový trenažér Bluetooth Aplikácia MagResist 8 úrovní
(79.6%)
Capital Sports Evo Nano Mini crossový trenažér Bluetooth Aplikácia MagResist 8 úrovní
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 144,99 €

Parametre a popis produktu

Zmeňte definíciu svojho tréningu! S mini crossovým trenažérom CAPITAL SPORTS Evo Nano , získate HiLevel fitness technológiu priamo doma alebo v kancelárii. Vďaka tomu je mini trenažér vhodný pre každú tréningovú požiadavku: či už ste motivovaný nováčik, alebo športový nadšenec, ktorý potrebuje akciu aj po zhasnutí svetiel v posilňovni. Kompaktný steppingový crossový trenažér je ideálny pre tých, ktorí majú na cvičenie málo času. Pretože sa dá používať v sede, môžete ho ľahko používať v kancelárii pod stolom alebo doma pri pohodlnom sledovaní televízie. Vitajte v 21. storočí: Multimédiá a konektivita sú to, čo dnes fitness tréning potrebuje. Na tento účel sa mini trenažér CAPITAL SPORTS Evo Nano pripojí cez Bluetooth k aplikácii Kinomap. Mesačné predplatné ponúka prístup k viac ako 100 000 km peších trás a je priamo prepojené s eliptickým trenažérom. Údaje o vašom výkone, ako je rýchlosť, srdcová frekvencia alebo prejdená vzdialenosť, sa prenášajú do aplikácie a priamo sa vyhodnocujú. Môžete napríklad objavovať diaľkové turistické trasy alebo cudzie mestá bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Ak vám to nestačí, môžete sa jednoducho zúčastniť mnohých podujatí pre viacerých hráčov: otestujte svoju kondíciu v priamom porovnaní s tisíckami ďalších bežcov - pocit ako na Berlínskom maratóne. Alebo sa môžete podeliť o svoje vlastné potulky s komunitou. Jednoducho natočte trasu videokamerou ActionCam, nahrajte do aplikácie Kinomap a nadšenci fitnessu na celom svete budú môcť prejsť vaše pešie túry.Okrem multimediálnych tréningových možností zaujme mini trenažér CAPITAL SPORTS Evo Nano aj svojou kvalitnou technológiou: Systém MagResist sa dá v 8 úrovniach prispôsobiť takmer každej tréningovej požiadavke. Plochá bežecká elipsa zaručuje príjemný bežecký tréning, ktorý možno využiť pri sedení za stolom či v stoji v obývačke. Spolu s maximálnou hmotnosťou používateľa 120 kg sa radí do najvyššej ligy domácich trenažérov.Pripojenie k aplikácii Bluetooth pomáha predchádzať nude na domácom trenažéri. Cez Bluetooth a aplikáciu iConsole+ možno tréningové údaje jednoducho preniesť do smartfónu alebo tabletu. Ak práve nemáte po ruke inteligentné zariadenie, môžete na domácom trenažéri Evo Nano sledovať svoje tréningové hodnoty aj celkom konvenčne cez vstavaný tréningový počítač a jednoducho odčítať prejdenú vzdialenosť, čas tréningu či spálené kalórie. V neposlednom rade je mimoriadne tichý systém SilentBelt zárukou, že váš tréning nebude nikoho rušiť.Crossový tréning pre 21. storočie: Domáci trenažér Evo Nano od CAPITAL SPORTS premení domáci tréning na multimediálne prepojenú udalosť.Upozornenie: Prístup do aplikácie Kinomap je možný len prostredníctvom online registrácie a je spoplatnený.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Evo Nano Mini crossový trenažér Bluetooth Aplikácia MagResist 8 úrovní myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 144,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Evo Nano Mini crossový trenažér Bluetooth Aplikácia MagResist 8 úrovní

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy