Capital Sports Flow M2, vodný veslársky trenažér, s tréningovým počítačom, do 150 kg
(79.8%)
Capital Sports Flow M2, vodný veslársky trenažér, s tréningovým počítačom, do 150 kg
Bežná cena: 974,90 €

Parametre a popis produktu

Veslovaním k tréningovému úspechu! Vodný veslovací trenažér Capital Sports Flow M2 je prémiovou verziou našich osvedčených vodných veslovacích zariadení a spája veľmi kvalitný dizajn a spracovanie s neuveriteľne prirodzeným zážitkom z veslovania. Trénovať kondíciu a svaly budete chcieť už dnes!Vodný veslovací trenažér Capital Sports Flow M2 sľubuje jedinečný zážitok z tréningu v domácom prostredí. Srdcom veľmi vyrovnaného a voči kĺbom šetrného workoutu je veľká nádrž na vodu, ktorej ergonomicky tvarované pádlo poskytuje mimoriadne prirodzenú tréningovú skúsenosť – skoro ako skutočné veslovanie na jazere. Rovnako ako vo veslárskom člne sa tréningový odpor reguluje vodou a vlastnou vynaloženou silou: WaterFlow Technology – čím vyššia je hladina vody v nádrži na vodu, tým vyšší je odpor, akoby sa veslá ponárali hlbšie. Podobne sa odpor zvyšuje silou záberu. Ďalšími výhodami odporu vody je nízky hluk počas tréningu s prirodzeným zvukom veslovania a tiež veľmi nízka úroveň opotrebovania: voda sa neopotrebuje! Na zjednodušenie výberu odporu je na nádrži, ktorú možno naplniť až 14 litrami vody, označených 6 úrovní. Na monitorovanie vášho tréningu má veslovací trenažér Capital Sports Flow M2 mini počítač s LCD displejom, ktorý zobrazuje nielen váš výkon, vzdialenosť alebo spálené kalórie, ale aj zábery za minútu a váš pulz.80 cm dlhá, hliníková klzná koľajnička vodného veslovacieho trenažéra CAPITAL SPORTS Flow M2 s plastovou klznou dráhou sa postará o príjemný, tichý tréning a robí veslovacie zariadenie vhodným pre ľudí do telesnej výšky 2,10 m a hmotnosti 150 kg. O bezpečné upevnenie sa postarajú nastaviteľné západky na chodidlá s upínacím popruhom. Po tréningu sa dá veslovacie zariadenie veľmi jednoducho a spratne uskladniť: jednoducho ho umiestnite do vertikálnej polohy. Vďaka kolieskam ho môžete podľa potreby presúvať. Pre väčšiu stabilitu je konštrukcia zariadenia Flow M2 zhotovená z ocele. Vydrží teda prakticky akékoľvek zaťaženie. Naši dizajnéri sa pritom ubezpečili, aby veslovacie zariadenie svojim dizajnom zapadlo do vášho bytu alebo do domácej telocvične.Tréningové zariadenie ako žiadne iné: vodný veslovací trenažér Capital Sports Flow M2 kombinuje tichý, prirodzený a voči kĺbom šetrný tréning s veľmi kvalitným spracovaním a štýlovým dizajnom!

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Flow M2, vodný veslársky trenažér, s tréningovým počítačom, do 150 kg myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 974,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Flow M2, vodný veslársky trenažér, s tréningovým počítačom, do 150 kg

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Capital Sports

Capital Sports

599,90 €