Capital Sports Infinity Edge, bežecký pás, 1,5 PS, Bluetooth, LED dotykový displej, čierny
(80.4%)
Capital Sports Infinity Edge, bežecký pás, 1,5 PS, Bluetooth, LED dotykový displej, čierny
Bežná cena: 602,90 €

Parametre a popis produktu

Run free s bežeckými pásmi rady Infinity od Capital Sport a kardio tréning bude high-level-experience! Bežecký pás Infinity Edge prináša najmodernejšiu techniku bežeckých pásov pre váš vytrvalostný a kardio tréning s extra veľkou bežeckou plochou a vďaka LED dotykovému displeju a Bluetooth, ju jednoducho spája s tabletom alebo smartfónom. Okrem toho ponúka mnohé komfortné funkcie ako sú zabudované reproduktory a SoftDynamic Suspension systém, pri ktorých aj zabudnete, že trénujete - úplne nezávisle od počasia a času!Vitajte pri multimediálnom tréningu budúcnosti: pomocou Bluetooth pripojenia otvára bežecký pás Capital Sports Infinity Edge svet Kinomap pre váš domáci tréning. Potrebujete vizuálne podnety počas behu? Žiadny problém, jednoducho siahnite po tisícoch videí reálnych bežeckých tratí a spoznávajte ich počas tréningu. Mini počítač disponuje samozrejme možnosťou zdieľať vaše tréningové pokroky priamo na vašom smart zariadení. Veľmi praktické: cez zabudovaný USB port alebo 3,5 mm AUX vstup si môžeš do zabudovaných reproduktorov zaobstarať tvoju obľúbenú hudbu a dodať tak tréningu tú pravú hudbu. Aby bol váš tablet alebo smartfón dobre uložený, disponuje bežecký pás Capital Sports Infinity Edge vhodným držiakom. Takto si samozrejme môžete jednoducho prehrávať aj filmy, čítať knihy alebo surfovať po internete, zatiaľ čo si v pokoji bežíte. Bežecký pás Capital Sports Infinity Edge nie je na najvyššej úrovni len vo veci multimédií: veľká bežecká plocha 45 x 125 cm, výkon motora 1,5 PS a rýchlosti do 16 km/h sa starajú o tie správne tréningové nároky, či už pre začiatočníkov alebo maratónových veteránov. Rýchlosť môžete samozrejme pohodlne priamo ovládať cez držadlá so zabudovaným meračom pulzu alebo cez veľký LCD dotykový displej. Okrem toho si tu môžete vybrať medzi 12 prednastavenými tréningovými programami a 3 užívateľskými režimami alebo kontrolovať parametre vášho tréningu, akú sú pulz, odbehnutá trasa a spálené kalórie. O obzvlášť pohodlný, prirodzený pocit z behu ako v lese sa stará SoftDynamic Suspension, ktorý pás jemne odpruží vďaka viacvrstvovému systému.Po tréningu je vlastne pred tréningom: bežecký pás Capital Sports Inifinty Edge sa dá vďaka inovatívnemu systému skladania úplne jednoducho skladne zložiť a pomocou zabudovaných koliesok ľahko premiestňovať. Bežecký tréning na najvyššej úrovni: s bežeckým pásom Capital Sports Infinity Edge.Upozorňujeme, že používanie aplikácie „Kinomap“ tretej strany môže spôsobiť dodatočné náklady.

Vlastnosti

FarbaČierna
ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Infinity Edge, bežecký pás, 1,5 PS, Bluetooth, LED dotykový displej, čierny myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 602,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Infinity Edge, bežecký pás, 1,5 PS, Bluetooth, LED dotykový displej, čierny

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy