Capital Sports Nice TouchXL, športové rukavice, tréningové rukavice, XL, syntetická koža
(81.4%)
Capital Sports Nice TouchXL, športové rukavice, tréningové rukavice, XL, syntetická koža
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 15,90 €

Parametre a popis produktu

Tréningové rukavice Capital Sports NiceTouch sa stanú Vašim novým tréningovým partnerom pre športové použitie, ako pre fitness, silový tréning a cyklistiku.Ich športový dizajn zaujme navzájom zladenými farbami a kvalitnými materiálmi, vhodnými pre prax. Takže časti dlane sú zo syntetickej kože, ktorá poskytuje výrazne väčší cit a spätnú väzbu. Ponúka tiež účinnú ochranu proti pľuzgierom a môže pomôcť vyhnúť sa mozoľom. Chrbát ruky je vyrobený z priedušného strečového zmesového materiálu, ktorý je ideálny pre pohodlie pri používaní a plynulé pohyby. Okrem toho optimálne odvádza teplo a vlhkosť pre zabezpečenie príjemnej klímy ruky.Zosilnená a polstrované plochy uchopenia Vám pomôžu pri rôznych cvičeniach a prinášajú športovým rukaviciam Capital Sports NiceTouch naviac dlhšiu životnosť.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Nice TouchXL, športové rukavice, tréningové rukavice, XL, syntetická koža myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 15,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Nice TouchXL, športové rukavice, tréningové rukavice, XL, syntetická koža


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy