Capital Sports Radical Arc X13 Indoor Bike stacionárny bicykel, 13kg zotrvačník, remeňový pohon, do 120 kg
(79.6%)
Capital Sports Radical Arc X13 Indoor Bike stacionárny bicykel, 13kg zotrvačník, remeňový pohon, do 120 kg
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 339,90 €

Parametre a popis produktu

Prineste si ultimatívny kick vytrvalostného tréningu a zábavy z pretekania na bicykli priamo k Vám domov: Capital Sports Spinnado - X13 Indoor Bike pre profesionálny tréning! Vyvážený 13 kg zotrvačník na kolese sa postará o optimálne točenie. Odpor pri našliapnutí môžete počas tréningu manuálne meniť na otočnom regulátore a prispôsobiť Vašim osobným potrebám - či už chcete posilniť svalstvo dolných končatín, podporiť spaľovanie tuku alebo mobilizovať kĺby. Na okamžité zastavenie zotrvačníka slúži regulátor odporu ako aj núdzová brzda. Moderný Spinnado - X13 Indoor Bike ponúka rôzne možnosti nastavenia pre pohodlný tréning prispôsobený Vašej telesnej výške: sedadlo je možné posúvať horizontálne ako aj vertikálne, riadiaca jednotka je výškovo nastaviteľná. Riadidlá sú pritom vybavené protišmykovým opláštením a ponúkajú rôzne možnosti uchopenia. S remeňovým pohonom obdržíte autentický pocit ako na bicykli a vďaka stabilnému oceľovému rámu sedíte na sedadle vždy pevne. Pri premiestnení bicykla Vám pomôžu zabudované kolieska. Spinnado - X13 od spoločnosti Capital Sports: pre efektívny tréning v pohodlí domova.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Radical Arc X13 Indoor Bike stacionárny bicykel, 13kg zotrvačník, remeňový pohon, do 120 kg myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 339,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Radical Arc X13 Indoor Bike stacionárny bicykel, 13kg zotrvačník, remeňový pohon, do 120 kg

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy