Concept VP5075
(80.8%)
Concept VP5075

Parametre a popis produktu

Bojovník s prachom
Motor s príkonom 700 W Vám zaručí dostatočný výkon k perfektne upratanej domácnosti. Vďaka odstredivej sile, ktorá na nečistoty pôsobí pri rotácii vysávaného vzduchu vo vnútri nádoby, sú nečistoty a prach odstredené do zbernej nádoby. Umývateľný HEPA filter 10 zaisťuje, že vzduch po vysávaní zostane čistý. Kapacita cyklónovej nádoby je 1,5 l, s ktorou pohodlne vysajete celú domácnosť.

Už žiadne vrecká
Okrem vysávania bez rozvíreného prachu Vás cyklón iste poteší už tým, že sa nemusíte starať o vrecká. Cyklónový vysávač Minis pracuje bezvreckovo. Všetky nečistoty pozbiera do nádoby, ktorú veľmi ľahko vyprázdnite. Stačí stlačiť tlačidlo a všetko vysypať bez toho, aby ste sa museli nečistôt či prachu dotknúť. Samotné vyprázdňovanie nádoby je úplne hygienické.

Malý a šikovný
Skvelý pomocník do domácností, kde klasický vysávač zaberá príliš miesta. Už od názvu Minis môžeme odvodiť, že vysávač je malý. Je vhodný najmä do malých bytov, kde ľudia šetria každý priestor. Tento kúsok uskladníte aj v skrini, aby ste o neho nemuseli v byte zakopávať.

Stačí si vybrať
Okrem základného príslušenstva s kovovou teleskopickou trubkou, môžete využiť podlahovú hubicu, ktorá je určená na vysávanie kobercov, predložiek a behúňov, po prepnutí klapky a vysunutí štetín aj tvrdých podláh. Kovová teleskopická trubka umožní pohodlné upratanie bez natiahnutia chrbta. Pre upratanie ťažko dostupných miest Vám poslúži štrbinová hubica s kefkou, s ktorou nebude prekážkou nič. Vďaka štrbinovej hubici s kefkou sa dostanete do úzkych priestorov v aute, za nábytok, radiátor či kuchynskú linku.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Concept VP5075 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 49,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Concept VP5075

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy