Parametre a popis produktu

Concept ZV1010 Perfect Air 2v1 zaistí celoročne ideálnu klímu
Nízka vlhkosť vzduchu vo vašom byte môže zapríčiniť časté ochorenia. Nízka vlhkosť tiež značne znižuje životný komfort , ako taký. Ideálna vlhkosť by sa mala pohybovať medzi 45 – 65 %. Zvlhčovač vzduchu zvýši vlhkosť v interiéri behom pár minút. Ideálny je predovšetkým vo vykurovacej sezóne, kedy prevláda presušený vzduch. 


Nachladnutie nedostane šancu
Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1010 Perfect Air 2v1 je vhodný do miestnosti o výmere cca 20 m2 . Vďaka svojim kompaktným rozmerom zapadne do každej domácnosti. Naviac je ideálnou prvou pomocou pri prechladnutí, alebo akútnych respiračných ťažkostiach. Zvlhčovač má 2 možnosti nastavenia intenzity pary s výkonom až 60 ml za hodinu. 


Ultrazvukový zvlhčovač pracuje lepšie
Na rozdiel od parných zvlhčovačov pracuje Concept ZV2000 Perfect Air na princípe ultrazvuku a tým dosiahne vyšší výkon. Vytvára takzvanú studenú paru pri veľmi nízkej spotrebe elektrickej energie. V tomto prípade je to iba 12 W a napriek tomu je veľmi efektívna. 


Concept ZV1010 Perfect Air 2v1 vám aj posvieti
Zvlhčovač môžete používať aj ako nočné svetlo. Svieti veľmi jemne a príjemne. Je vhodné najmä pre deti, ktoré sa boja zaspávať za tmy a klasické svetlo je pre ich pokojný spánok veľmi ostré. Využívať ho môžete podľa ľubovôle. 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Concept ZV1010 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 39,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Concept ZV1010

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Lanaform BALI

Lanaform BALI

29,99 €