Detská posteľ z prírodného borovicového dreva Benlemi Wally, 120 x 200 cm
(83%)
info Produkt sa už nepredáva

Popis produktu

Postieľka Wally je ako stvorená pre malé deti i veľkých nezbedníkov. Vyzdobte im izbu pevným kusom nábytku, ktorý je sám o sebe krásnou dekoráciou v nadčasovom škandinávskom štýle. Posteľ je vyrobená z trvanlivého borovicového dreva, ktoré ľahko odoláva vlhkosti. Súčasťou balenia je navyše aj odolný rošt. Posteľ teda stačí doplniť len kvalitným matracom vo výške 15 - 20 cm a bočnicou, ktorá vašim deťom zaistí bezpečný spánok. Dokúpiť môžete i 4 predĺžené nohy, vďaka ktorým bude postieľka väčší kus od zeme. Doporučujeme zaobstarať i úložnú zásuvku Benlemi, do ktorej schováte obliečky, paplóny, či hračky. Navyše ju môžete využiť ako prístelku pre prípadných návštevníkov. Stačí do nej len vložiť matrac s potrebnou veľkosťou a razom máte o jednu posteľ navyše.

Teraz ju navyše môžete kúpiť v praktickom sete so 4 predĺženými nohami, ktoré pod postieľkou vytvorí potrebný priestor, do ktorého zásuvku schováte.

Vlastnosti

Štýl Škandinávsky

Zoznam článkov

Ako vybrať detskú postieľku

Ako vybrať detskú postieľku

Dieťatko v postieľke strávi množstvo času, preto je vhodné vybrať správnu postieľku pre jeho ďalší vývoj. My vám pomôžeme vybrať krásnu, no najmä praktickú detskú postieľku.

Dátum: 18.07.2017

Alternatívy