Parametre a popis produktu

Prevedenie na obrázku: Dub Sonoma + Biela
Výška: 82 cm
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 46-60 cm
Hmotnosť: 21.3 kg
Popis: Dolná kuchynská skrinka so zásuvkami. Vybavená je 4 zásuvkami. Spodná zásuvka je hlbšia. Dodávaná bez hornej pracovnej dosky, ktorú si však môžete prikúpiť v našom obchode.
Kuchyňa Monda: Kuchyňa je miestnosť, kde človek trávi často jediné spoločné momenty ráno pred odchodom z domu. Večer sa táto miestnosť tiež stane miestom, kde si každý člen príde odpočinúť a načerpať energiu. Atmosféra útulnej kuchyne je tvorená zmesou rôznych dizajnových prvkov.
Kompletná kuchynská zostava je vyrobená z kvalitnej fóliovanej MDF v kombinácií s PVC v prevedení dub sonoma a biela. Korpus je v prevedení dub sonoma, skrinky sú z materiálu MDF/PVC v bielej farbe.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dolná kuchynská skrinka Monda S40SZ4 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 79,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dolná kuchynská skrinka Monda S40SZ4

Zoznam článkov

Moderné kuchyne do tvaru U

Moderné kuchyne do tvaru U

Kuchyne tvaru U sú veľmi obľúbené, hlavne vďaka funkčnosti, ktorou oplývajú. Presun medzi jednotlivými zónami kuchyne je praktický a rýchly, a všetko potrebné máte okamžite poruke. Dizajn týchto kuchýň je veľmi elegantný a potešujúci. Často si ju vyberajú práve ľudia, ktorí trávia dlhé...

Dátum: 25.10.2017

Pridať komentár


Alternatívy