Parametre a popis produktu

Odvlhčovač vzduchu Electrolux EXD20DN3W v modernom škandinávskom dizajne kombinuje moderné, čisté línie so sofistikovanými funkciami vrátane jednoducho ovládaného LED displeja. Praktické ovládanie s LED kontrolkami máte umiestnené navrchu. K dispozícii sú 2 nastaviteľné rýchlosti ventilátora a 24 hodinový časovač. Miestnosť odvlhčí na požadovanú hodnotu vlhkosti vzduchu. Dokáže odvlhčiť až 20 litrov vody za hodinu. Keď je nádrž plná, indikátor vás na to upozorní. Odvlhčovač Electrolux EXD20DN3Wje vybavený funkciou Turbo, ochranou proti pretečeniu a automatickým reštartom. Hlučnosť dosahuje 47 dB.

Či už v lete alebo v zime sa v domácnosti vytvára vlhkosť. Teraz ju ale môžete efektívne odstrániť. Odvlhčovač vzduchu Electrolux EXD20DN3W ako kompaktný ionizátor efektívne čistí vzduch - zachytáva prach a alergény. Vy tak môžete pokojne relaxovať s vedomím, že okolitý vzduch je čistejší a zdravší pre vašu rodinu. Funkcia Turbo-Dry odstraňuje prebytočnú vodnú paru a vlhkosť zo vzduchu rýchlo a efektívne. Znižuje vlhkosť na 45 %, ventilátor následne vzduch suší a udržuje vlhkosť a kondenzáciu pod kontrolou. Je ideálnym pomocníkom do kúpelní alebo pre sušenie bielizne.

Vďaka funkcii automatického vypnutia a indikácii plnej nádrže sa vám nemôže stať, že odvlhčovač pretečie. Automaticky sa zastaví a po vyprázdnení nádrže na vodu sa opäť uvedie automaticky do prevádzky. Nádrž na vodu má kapacitu 20 l. Ak máte možnosť, pomocou hadice môžete odvlhčovač pripojiť k odpadu a odvádzať tak skondenzovnú vodu bez potreby nádobu vyprádzdňovať. K dispozícii je tiež 24 hodinový časovač. Spoľahlivo pracuje aj v chladných podmienkach vďaka funkcii odmrazovania.

Odvlhčovač môžete pomocou robustnej rukoväte na hornej strane ľahko premiestňovať z jednej miestnosti do druhej. Nechýbajú mu ani praktické hladké kolieska, ktoré nepoškodia parkety a uľahčia jeho presúvanie na iné miesto. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je dokonale flexibilný.

 

Vlastnosti

ŠtýlModerný
ŠtýlŠkandinávsky

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Electrolux EXD20DN3W myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 249,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Electrolux EXD20DN3W

Pridať komentár


Alternatívy

BEURER LE70

BEURER LE70

319,00 €