Parametre a popis produktu

Pomocník do každej kuchyne
Nebaví vás mať kuchyňu zaplnenú mnohými spotrebičmi, keď každý zvláda len jednu funkciu a vo výsledku polovicu z nich nepoužívate, alebo zabudnete, že ich máte?

Veľmi výkonný robot GUSTUS MAXIMUS II ETA112890030 s motorom s príkonom 1200 W so stabilizátorom udržania nastavených otáčok aj pri veľkom zaťažení sa hodí do každej kuchyne. Jeden kuchynský robot s mnohými funkciami.

Nápomocný vám bude hlavne pri šľahaní, miesení, hnetení, mixovaní, strúhaní (krájaní, strúhaní, trhaní), mletí mäsa, plnení údenín, výrobe mäsových trubičiek Kebbe, pretláčaní strojových cukroviniek aj tradičného a obľúbeného mletia maku.

Bohaté príslušenstvo
Kuchynský robot GUSTUS MAXIMUS II disponuje mnohými súčiastkami, ktoré vám uľahčia či už pečenie, alebo každodenné varenie najrôznejších pokrmov.

Pri kúpi nášho kuchynského robota obdržíte veľkokapacitnú nerezovú misu s držadlami o objeme 6 l vrátane priehľadného krytu s otvorom pre ľahšie plnenie surovín za chodu. Ďalej získate hnetací hák a sadu metiel na (šľahanie, mieseniea flexi metlu na výrobu krémov a ľahkých ciest). Medzi ďalšie príslušenstvo, ktoré je súčasťou balenia patrí mlynček na mäso o priemere 54 mm (3 veľkosti mlecích doštičiek pre stredné, hrubé a veľmi hrubé mletie), nástavec na výrobu údenín, nástavec na výrobu Kebbe, formovač na cukrovinky, dostatočne veľkú násypku, praktický miagač a uvoľňovací kľúč), sklenený mixér 1,5 l, nástavec na strúhanie so 4 strúhadlami, mlynček na mak a kľúč pre jednoduché nastavenie optimálnej výšky nástavcov v mise.

Potrpíme si na kvalitu
Masívne celokovové prevedenie zaisťuje dlhú životnosť a dobrú stabilitu pri prevádzke. Planetárny systém miešania sa postará o kvalitnejšie a systematickejšie spracovanie obsahu nádoby. Robot GUSTUS MAXIMUS II tiež disponuje funkciou PULSE pre maximálne otáčky pri prevádzke. Určite oceníte aj plynulú reguláciu otáčok pre voliteľnú rýchlosť a intenzitu spracovania surovín. Metla na šľahanie s predĺženou pracovnou časťou zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy.

Zároveň pre dokonalé premiesenie cesta alebo iných surovín máte možnosť nastavenia optimálnej výšky nástavcov odo dna misy čo určite oceníte pri spracovaní menšieho množstva surovín v mise.

Potešujúce doplnky
U kuchynského robota GUSTUS MAXIMUS II určite oceníte svetelnú signalizáciu indikujúcu pripojenie robota k elektrickej sieti, protišmykové nožičky, bezpečnostnú tepelnú poistku aktivujúcu sa pri preťažení stroja a tiež bezpečnostný systém výkyvného ramena (umožňujúci jednoduchú výmenu pracovných nástavcov, manipuláciu vďaka aretačnej poistke pri odklopenej polohe a obsahujúcu poistku proti nechcenému spusteniu stroja v odklopenej polohe)

K robotu možno dokúpiť veľmi bohaté príslušenstvo – je len na vás, pre ktoré sa rozhodnete. Medzi dokúpiteľným príslušenstvom nájdete špeciálny hák na bezlepkové cesta, obilniny, strukoviny a ryžu, citrusovač, nástavec na výrobu zmrzliny, ľadových krémov a mrazených jogurtov, nástavec na strúhanie, lis na bobuľoviny, ovocie a zeleninu, formovač na cestoviny a mnoho ďalších. Jednotlivé časti nekovových dielov možno umyť v umývačke na riad.

Vlastnosti

FarbaBiela
Korokmäsomlynček, mixér, šľahanie, strúhanie, mlynček na mak, miešanie, plnenie údenín, tvorítko na cukroví, hnetenie, krájanie, strúhanie

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o ETA Gustus Maximus II. 1128 90030 biely myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 349,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka ETA Gustus Maximus II. 1128 90030 biely

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Sage BFP800

Sage BFP800

459,00 €