Parametre a popis produktu

Začnite deň s lahodnou kávou
Nedokážete si ranný rozjazd bez lahodnej kávy ani predstaviť? Automatický kávovar Nero ETA518090000 v Slim designovej úprave (šírka 18 cm) vám s tým pomôže. Kávovar má príkon 1470 W a je určený pre zrnkovú kávu. Hravo zvládne espresso, cappuccino, caffe latte i espresso macchiato.

Funkcie
Nero disponuje 3 režimami prevádzkyEco, rýchly a predvolený, 2 možnosťami nastavenia množstva kávy, 5 úrovňami hrubosti mletia, funkciou horkej vody, predsparenia kávy s možnosťou jej deaktivácie a možnosťou nastavenia automatického vypnutia po 10, 20 alebo 30 minútach. Zapnutie a vypnutie kávovaru prebieha pomocou spínača ON / OFF. Aby ste si svoju obľúbenú kávu mohli vychutnať ako sa sluší a patrí, Nero disponuje tiež parnou tryskou na prípravu mikropeny z mlieka.

Raz za čas je potrebné kávovar odvápniť. Nemusíte však na to sami myslieť, kávovar Nero vás sám upozorní, kedy je vhodné odvápnenie uskutočniť.

Ovládanie
Na ovládacím panele s dotykovými tlačidlami nájdete signalizáciu nedostatku vody, kávových zŕn a v neposlednej rade aj plnenie zásobníku zvyškov kávy. Reguláciu hrubosti mletia zaistí ajintegrovaný nerezový mlynček na zrnkovú kávu. Individuálne môžete nastaviť tiež výpusť podľa veľkosti šálky, objem šálky aj silu kávy.

Príslušenstvo
Ku kávovaru Nero získate 3 ks odvápňovacieho prostriedku, čistiacu obrúsok a čistiacu kefku pre lepšiu údržbu kávovaru.

V jednoduchosti je krása
Samotná údržba je veľmi jednoduchou záležitosťou. Obdržíte vyberateľný zásobník na zvyšky kávy, vyberateľnú a umývateľnú naparovaciu jednotku a vyberateľnú transparentnú nádržku na vodu o objeme 1 100 ml s vodoznakom a filtračným sitkom.

Bezpečnosť je pro nás dôležitá Nero obsahuje tiež bezpečnostné poistky, ktoré zabraňujú spusteniu spotrebiča pokiaľ chýbajú niektoré jeho časti.

Vlastnosti

FarbaČierna
Korokautomat

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o ETA Nero 5180 90000 čierne myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 349,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka ETA Nero 5180 90000 čierne

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Saeco Aulika Focus

Saeco Aulika Focus

1 039,00 €