Fisher Price Sedadlo rastúce spolu s dieťaťom
(82%)

Parametre a popis produktu

Šikovný pomocník od Fisher-Price, ktorý so sebou môžete vziať kamkoľvek na cestu! Praktické nové sedadlo má hladký povrch, na ktorom sa nezachytia žiadne omrvinky. Navyše sa ľahko čistí a tácku je možné umývať v umývačke. Tácka má rozdelené sekcie na jedlo a pohárik na pitie. Žiadny tanier nie je treba! Šikovné sedadlo si obľúbia nielen vaše dieťa, ale aj vy. Tácka funguje aj ako kryt sedadla. Až budete vonku, stačí po jedle vložiť tácku priamo pod sedadlo, aby neprekážal. Sedadlo je výškovo nastaviteľné do dvoch pozícií a má tri polohy pre nastavenie vzdialenosti pultíku pred telom. Urobte si z chvíľok jedenie zábavu!

Vlastnosti

KorokDetské
KorokFarebná
Korok0 rokov

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Fisher Price Sedadlo rastúce spolu s dieťaťom myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 47,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Fisher Price Sedadlo rastúce spolu s dieťaťom

Zoznam článkov

Originálne doplnky do detskej izby

Originálne doplnky do detskej izby

V detskej izbe sa deti učia, hrajú sa a trávia voľný čas. Detská izba by mala predstavovať pre deti útočisko. Preto je veľmi dôležité, aby sa v nej cítili dobre. My vám ju dnes pomôžeme zariadiť!

Dátum: 21.12.2017

Pridať komentár


Alternatívy