Frosch EKO BIB Univerzálny octový čistič, 10 l
(80%)
Frosch EKO BIB Univerzálny octový čistič, 10 l
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 28,99 €

Parametre a popis produktu

Obľúbený univerzálny octový čistič v praktickom balení s uzatvárateľným piestom na individuálne čapovanie podľa potreby. Ušetrí starosti a čas strávený nákupmi. Silný octový čistič si ľahko poradí s vodným kameňom, zaschnutými škvrnami od mydla, vody a ďalšími nečistotami. Zanecháva dlhotrvajúci lesk v kuchyni, kúpeľni aj okolo domu. Výrobok je ocenený certifikátom EU ECOLABEL.Ideálna kombinácia dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne šetrnosti k ľuďom a životnému prostrediu vďaka osvedčenej a vysoko účinnej ingrediencii - prírodnému octu. Je vhodný pre všetky oblasti domácnosti, najmä kuchyňu a kúpeľňu. Zanecháva čistotu, brilantný lesk a pohlcuje pachy.Produkt je po použití úplne biologicky rozložiteľný. Produkt je vegánsky a neobsahuje mikroplasty.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Frosch EKO BIB Univerzálny octový čistič, 10 l myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 28,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Frosch EKO BIB Univerzálny octový čistič, 10 l


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy