HAIER HB26FSNAAA
(81.6%)
HAIER HB26FSNAAA

Parametre a popis produktu

Chladnička Iconic Black je dokonalou kombináciou radu Cube s eleganciou sebe vlastnou. Je navrhnutá pre náročných zákazníkov, ktorí vyžadujú moderné technológie aj prvotriedny dizajn a obrovský objem. Výsledkom je americká chladnička vysoká 190 cm, široká 100 cm a nabitá špičkovými technológiami, aby potraviny vydržali čerstvé a chutné po maximálnu dobu.

Obrovskú zásluhu na to má napríklad Total No Frost, ale aj externý LED displej. Konštrukcia z nerezovej ocele potom znamená nielen krásny vzhľad, ale aj vysokú odolnosť voči poškriabaniu a ľahké čistenie, aby chladnička aj po rokoch vyzerala ako nová!

Pre koho je určená?
Chladnička poskytuje celkový objem 750 litrov rozdelený na 484 litrov chladničky a 266 litrov mrazničky. To znamená, že je perfektná do veľkých domácností aj s 5 a viac členmi. Jej interiér pritom delia:

3 sklenené police (nastaviteľná výška)
5 priehradiek vo dverách
2 zásuvky na potraviny
držiak na vajíčka
2 MyZone zásuvky s nastaviteľnou teplotou +5 až -3 °C
pripojenie na vodu
dve výsuvné zásuvky mrazničky
automatický výrobník ľadu

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o HAIER HB26FSNAAA myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2 799,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka HAIER HB26FSNAAA

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy