Happy Green Izolačná podložka pod bazén EVA, 50 x 50 x 0,4 cm, sada 8 ks
(80.4%)
Happy Green Izolačná podložka pod bazén EVA, 50 x 50 x 0,4 cm, sada 8 ks
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 18,49 €

Parametre a popis produktu

Variabilná penová podložka izoluje bazén od podkladu a chráni ho pred prípadným poškodením dna. Je vhodná pre všetky typy nadzemných bazénov. Veľmi ľahko sa zostaví, jednotlivé štvorce sa vkladajú k sebe a môžete si tak vytvoriť rôzne veľkú plochu.Jednoduchá je aj následná demontáž a pri uskladnení podložky nezaberú veľa miesta. Podložka je umývateľná, vyrobená z kvalitného materiálu EVA.Balenie obsahuje 8 ks dosiek s veľkosťou 50 x 50 cm.

Vlastnosti

FarbaModrá

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Happy Green Izolačná podložka pod bazén EVA, 50 x 50 x 0,4 cm, sada 8 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 18,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Happy Green Izolačná podložka pod bazén EVA, 50 x 50 x 0,4 cm, sada 8 ks

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

Dátum: 04.06.2019

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy