Hecht 5025
(79.6%)
Hecht 5025

Parametre a popis produktu

Hlavné výhody:

jednoduchá údržba
ľahko ovládateľná
centrálne nastavenie výšky
žiadne prívodné káble
žiadne zložité štartovanie
tichá prevádzka
bez emisií a zápachu
umývateľný plastový kôš
nízka hmotnosť
jednoduché kosenie medzi prekážkami
široké kolesá šetriace trávnik

Akumulátorová kosačka HECHT 5025 vhodná pre pravidelné kosenie malých trávnatých plôch. Pri kosení vás neobmedzujú žiadne prívodné káble, kosačka je veľmi tichá a neprodukuje žiadne emisie. Pracovný záber je 32 cm, pokosená tráva je zachytávaná do 26 l veľkého koša. Výšku kosenia je možné centrálne nastavovať v 5-tich stupňoch od 25 do 65 mm. Napájaná je z dvojice lítiových akumulátorov 20 V / 2,5 Ah, ktoré sú plne kompatibilné s ďalšími produktami akumulátorového programu 6020.

Pozor! Táto kosačka môže byť napájaná iba dvojicou akumulátorov 20V/2,5Ah (000625B). Ak by boli použité akumulátory s nižšou kapacitou 2 Ah (000620B), alebo iba jeden akumulátor, môže prísť k poškodeniu akumulátorov alebo kosačky. 

Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia. 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Hecht 5025 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 129,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Hecht 5025

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy