Hecht 546 C
(82.2%)
Hecht 546 C

Parametre a popis produktu

Motorová kosačka HECHT 546 C bez pojazdu s motorom HECHT OHV o menovitom výkone 2,5 kW a obsahom 144 cm3. Šírka pracovného záberu tejto kosačky činí príjemných 46 cm s možnosťou nastavenia výšky kosenia od 25 do 75 mm. Veľký 60 l zberný kôš z textílie zaistí dostatočný priestor pre pokosenú trávu. Hecht 546 C má pevný kovový skelet, čo zaisťuje dlhú životnosť a vyššiu odolnosť. Kosačka je odporúčaná pre kosenie plôch o veľkosti 1000 m2. Vďaka veľkým krídlovým maticiam je možné madlo jednoducho zložiť. Hmotnosť kosačky je 29 kg.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Hecht 546 C myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 229,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Hecht 546 C

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy