Hecht 546 XR 5in1
(82.2%)
Hecht 546 XR 5in1

Parametre a popis produktu

HECHT 546 XR je motorová kosačka s pojazdom so špeciálnou konštrukciou umožňujúca jednoduchšie manévrovanie v záhradách so zložitou architektúrou. Na pohon kosačky je použitý štvortaktný spaľovací motor HECHT s objemom 144 cm3 s výkonom 2,5 kW. Robustné šasi kosačky je vyrobené z oceľového plechu. Záber oceľového noža je 46 cm, kosačka je tak ideálna na kosenie väčších záhrad s rozlohou do 1000 m2.

Napriek tomu, že má kosačka veľmi odolnú konštrukciu, váži iba 32,9 kg. Navyše je kosačka vybavená pojazdom. Stačí stlačiť páku a kosačka sa sama rozbehne. Obsluha preto nemusí kosačku tlačiť a práca nie je tak namáhavá.

Pokosená tráva je zbieraná do koša z odolnej textílie, ktorého objem je 60 litrov. Takto veľký kôš nemusíte tak často vysypávať a práca preto bude rýchlejšia.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Hecht 546 XR 5in1 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 329,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Hecht 546 XR 5in1

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy