Hoover SJ4000DWB6/1 011
(79.6%)
Hoover SJ4000DWB6/1 011
info Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 18,00 €

Parametre a popis produktu

HOOVER SJ 4000DWB6
Cenovo dostupný vysávač pre suché vysávanie Hoover, ktorý okrem nízkej ceny zaujme aj špeciálnym konektorom, vďaka ktorému môžete ľahko upratať aj váš automobil. To vám umožní tiež 4 metre dlhá prívodná šnúra, vďaka ktorej bez problémov upracete aj väčšie priestory. Objem nádoby na nečistoty činí 0,3 litra, čo je dostatočná hodnota pre zlikvidovanie všetkých nečistôt, na ktoré budete používať ručný vysávač. S týmto typom navyše aj ušetríte, pretože ide o tzv bezsáčkové riešenie, do ktorého nemusíte dokupovať drahé sáčky.

Maximálna hlučnosť činí v maximách 76 dB, čo je medzi ručnými vysávačmi pomerne solídna hodnota. Najväčšou výhodou tohto modelu sú však maximálne kompaktné rozmery a nízka hmotnosť, čo potvrdzujú aj samotní zákazníci.

Na upratovanie auta ideálny
Tento model síce neponúka batériovú prevádzku, ale vďaka špeciálnemu konektoru je možné využiť napríklad aj pre upratovanie automobilu. Vďaka 4 metre dlhému káblu navyše pohodlne vysajete aj väčšie plochy.

bezvrecková prevádzka
Veľmi praktická je aj nádoba, vďaka ktorej je možné vysávať bez akýchkoľvek výmenných sáčkov. Vďaka tvarovaniu a usporiadaniu je zaistené, že jednoducho vysypete prach bez akéhokoľvek prášenia do okolia a vzniku nepríjemných oblakov prachu. Navyše nemusíte dokupovať drahé sáčky a dlhodobo tak ušetríte.

História značky
Spoločnosť Hoover je preverený americký výrobca, ktorý sa sústreďuje predovšetkým na oblasť prístrojov určených pre čistenie podláh. História spoločnosti sa datuje až k roku 1908, kedy bola spoločnosť v americkom Cantone založená. Do Európy sa potom spotrebiče Hoover dostali už v roku 1932. S viac než 100 ročnú tradíciou tak môžete len ťažko hľadať preverenejšieho výrobcu.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Hoover SJ4000DWB6/1 011 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 18,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Hoover SJ4000DWB6/1 011

Zoznam článkov

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

Upratovanie chce mať mnoho ľudí z krku čo najskôr, a preto vysávajú aj to, čo by mali pozametať, ťahajú vysávač z jednej miestnosti do druhej, čím napínajú prívodný kábel a filtre tiež nečistia tak často, ako by si zaslúžili. Čo s tým?

Dátum: 07.03.2019

Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy